Petrol
94.39
-0.03%
Euro
18.2248
0.20%
Dolar
18.5786
-0.03%
Altın
1.023
0.04%
Borsa
3554
0.00%
Bitcoin
375.165
-1.18%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C
  Binali Yıldırım polis FaceTime'dan kız istedi

  Binali Yıldırım polis FaceTime'dan kız istedi

  Yıldırım, Üsküdar Çevik Kuvvet Yerleşkesi'nde polislerle kahvaltı yaptı. Yıldırım, burada polis memuru için FaceTime ile kız istedi.
  • Ajanslar
  • 12.09.2016 - 14:04

  Başbakan Binali Yıldırım, Üsküdar Çevik Kuvvet Yerleşkesi'nde polislerle kahvaltı yaptı. Bir polis memurunun ricası üzerine sevdiği kızın ailesini telefonla arayan Başbakan Yıldırım, anne ve babayı evliliğe ikna etti.

  Binali Yıldırım polis FaceTime dan kız istedi #1

  Binali Yıldırım polis memuruna telefonda kız istedi İZLE

  DÜĞÜNE KATILMA SÖZÜ VERDİ

  Başbakan Binali Yıldırım, bayram namazını Üsküdar Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde kıldıktan sonra Şehit Polis Memuru Mehmet Şevket Uzun Üsküdar Çevik Kuvvet Yerleşkesi'ni ziyaret etti. Tören mangası ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından karşılanan Yıldırım, personel yemekhanesinde polislerle bayramlaştı. Çevik kuvvet ekiplerinin arasına oturarak simit, poğaça ve peynirden yiyen Yıldırım, polislerle sohbet etti.

  FACETİME İLE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞTÜLER

  Başbakan Yıldırım, sohbet esnasında önümüzdeki yıl düğün yapacağını öğrendiği nişanlı polisin eş adayının ailesini FaceTime ile görüntülü aradı. Başbakan Yıldırım, "Hayır işlerinde acele etmek lazım. Bu sene olursa katılacağım" diyerek düğün tarihinin erkene çekilmesini sağladı ve düğüne katılma sözü verdi.

  Binali Yıldırım polis FaceTime dan kız istedi #2

  POLİS İÇİN KIZ İSTEDİ

  Bu diyalog üzerine bir başka polis memuru ise dünürlük yapması için ricacı oldu. Başbakan Yıldırım, bu kez de kızın ailesini aradı. Önce kızla, sonra da anne ve babası ile telefonda görüşerek dünürlük yapan Yıldırım, aileyi evliliğe ikna etti. Bu görüşmeden sonra polis memurunun annesini de arayarak oğullarına kız istediğini ve kızı aldıklarını müjdeledi.

  POLİS TELSİZİNDEN TÜM POLİSLERİN BAYRAMINI KUTLADI

  Başbakan Yıldırım, polis telsizinden İstanbul'da görev yapan tüm polislerin bayramını kutladı. Ziyaretinde Başbakan Yıldırım'a İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da eşlik etti.


  Görüş Bildir