Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
359.526
-0.38%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 23 C

  Bir adımla hayatta kaldı - Video

  30 yıllık çam ağacı yoldan geçen bir vatandaşın üzerine devrildi.
  • 16.03.2012 - 16:19
  Bir adımla hayatta kaldı - Video

  Bir adımla hayatta kaldı - Video #1

  Denizli'de üst yapı çalışmalarında bulunan bir kepçenin çarpıp zarar görmesine neden olduğu 30 yıllık çam ağacı, rüzgarın da etkisiyle, 60 yaşlarındaki bir kişinin üzerine devrildi. Olay, bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenirken, adı öğrenilemeyen kişi, bir adımla ağacın gövdesinin altında kalmaktan kurtuldu.

  BELEDİYE SÖKMEK İSTEDİ AMA..

  Denizli Belediyesi'nin üst yapı çalışması yaptığı 11'inci Motorlu Piyade Tugayı karşısındaki Kenan Evren Bulvarı'nda bir hafta önce kaldırımda çalışan kepçe, Acar Apartmanı'nın önündeki çam ağacına çarptı. Kökünden darbe alan çam ağacını belediye ekipleri sökmek istedi. Ancak apartman sakinleri, imza toplayıp, "Apartmanımızın yapıldığı gün dikilen 30 yıllık çam ağacının yerinde kalmasını istiyoruz" diyerek dilekçe verdi. Bunun üzerine belediye ekipleri de, çam ağacını sökmekten vazgeçti.

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

  RÜZGARIN DA ETKİSİYLE DEVRİLDİ

  Sökülmeyen çam ağacı, bugün rüzgarın da etkisiyle yola devrildi. Bu sırada yolda yürüyen ve kimliği belirlenemeyen bir kişi devrildiğini fark etmediği ağaçtan bir adımla kurtuldu. Olay caddedeki Beta Güvenlik firmasının güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntüledi. Neye uğradığını şaşıran kişi, olayın şokunu bir süre üzerinden atamadı ve ağacın dallarına tekme attıktan sonra uzaklaştı.

  Güvenlik şirketinin sahibi Talat Öztürk, "Ağacın devrildiği sırada bu kişi bir adım daha geride olsaydı ağacın gövde kısmının altında kalacaktı. Kazanın bu şekilde atlatılması, kimsenin devrilen ağaç altında kalmaması sevindirici" dedi.


  Görüş Bildir