Euro
15.2971
0.06%
Dolar
13.6220
0.24%
Altın
794.0200
-0.08%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
495.399
-3.78%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C

  Bodrum alev alev yanıyor - Video

  İşyerleri ve evlerin tahliye edilmesi istendi.
  • 15.06.2012 - 13:09
  Bodrum alev alev yanıyor - Video

  Bodrum alev alev yanıyor - Video #1

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Konacık Beldesi'nde bulunan yapı markette çıkan yangın, havadan ve karadan yapılan müdahalelerle kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Markette bulunan tiner ve boya maddeleri nedeniyle sık sık patlamalar meydana gelirken, yakındaki işyerleri ve evlerin de tahliyesi istendi. Olay yerine yakın mesafedeki evlerm tahliye edildi.

  BÜYÜK PANİK YAŞANDI

  Akaryakıt istasyonu ve alışveriş merkezi yakınlarındaki bir yapı markette saat 11.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede yapı marketi sararken, çevrede büyük panik yaşandı. Yangına, Bodrum'daki belediyelerin itfaiye ekipleri ile Orman İşletme Şefliği'ne ait arazözler müdahale ederken, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü'nden helikopter desteği istendi. Markette bulunan tiner ve boya maddeleri nedeniyle sık sık patlamalar meydana geldi. Yangın başladığı sırada marketteki herkes tahliye edilirken, içeride kimsenin kalıp kalmadığı henüz net olarak belirlenemedi.

  VİDEO İÇİN TIKLAYIN

  İŞYERLERİ VE EVLERİN TAHLİYE EDİLMESİ İSTENDİ

  Bodrum- Turgutreis Karayolu, yangın nedeniyle Bitez kavşağından itibaren tamamen trafiğe kapatıldı. Polis ve jandarma geniş çaplı güvenlik önlemleri alırken, market yakınındaki işyerleri ve evlerin de tahliye edilmesi istendi.


  Görüş Bildir