Petrol
87.79
-0.30%
Euro
18.1465
0.70%
Dolar
18.496
-0.12%
Altın
986.39
-0.12%
Borsa
3147
0.00%
Bitcoin
358.100
-0.78%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Boğaziçi Köprüsü'nde evlenme teklifi İZLE

  Boğaziçi Köprüsü trafiğini durduran çılgın genç, orkestra eşliğinde kız arkadaşına evlilik teklifinde bulundu.
  • 17.11.2014 - 16:27
  Boğaziçi Köprüsü'nde evlenme teklifi İZLE

  Boğaziçi Köprüsü nde evlenme teklifi İZLE #1

  Boğaziçi Köprüsü dün akşam saatlerinde ilginç anlara sahne oldu. Organizasyon şirketi sahibi Ferit Cebe trafiği keserek kız arkadaşı Senem Yagar’a evlenme teklifi etti.

  KÖPRÜNÜN ORTASINDA  EVLENME TEKLİFİ

  Özel bir organizasyon şirketinin sahibi olduğu öğrenilen Fuat Cebe bir süredir birlikte olduğu Senem Yagar’a unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istedi. Bu doğrultuda çalışmalar yapan Cebe, Boğaziçi Köprüsü’nde evlenme teklifi etmeye karar verdi.

  Boğaziçi Köprüsü'nde evlenme teklifi İZLE

  KÖPRÜNÜN TRAFİĞİNİ DURDURDU

  Yaklaşık 10 araçlık bir konvoyla Bakırköy’den hareket eden Ferit Cebe, Boğaziçi Köprüsü’nün ortasına geldiğinde araçları durdurarak trafiği durdurdu. Konvoyla beraber gelen bir çalgı ekibi de söylediği şarkılarla ortama renk kattı. Ferit Cebe’nin yakınları ellerinde taşıdıkları "Evlenme Teklifi Var" , "İki Dakika Lütfen" pankartlarla sürücülerden anlayış bekledi.

  Boğaziçi Köprüsü nde evlenme teklifi İZLE #2

  SÜRÜCÜLER TEKLİFE KORNA ÇALARAK DESTEK VERDİ

  Bu ilginç evlenme teklifine sürücüler kornalarıyla destek verdi. Her şey hazır olduğunda Ferit Cebe kız arkadaşı Senem Yagar’a evlenme teklifi etti. Teklif ve yapılan hazırlıklar karşısında mutlu olduğu görülen Senem Yagar teklifi kabul etti. Evlenme teklifi karşısında şaşkınlığını koruyamayan Senam Yagar, "Çok mutluyuz. Trafikte bekleyen vatandaşlarımızdan özür dileriz. Bugün en mutlu günümüz" ifadelerini kullandı.

  POLİSLER CEZA KESTİ

  Evlenme teklifi sırasında trafik dururken Köprü Koruma Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler gelerek duruma müdahale etti. Polis, trafiği kesen damat adayı ile arkadaşlarına ceza keserken yol ortasındaki araçların köprüden kaldırılmasıyla trafik yeniden normale döndü.

  Boğaziçi Köprüsü nde evlenme teklifi İZLE #3


  Görüş Bildir