Euro
10.134
0.12%
Dolar
8.5559
-0.04%
Altın
495.94
0.16%
Borsa
1.361
0.09%
Bitcoin
344.517
5.75%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C
  Bolu'da üniversite öğrencileri arasında gerginlik

  Bolu'da üniversite öğrencileri arasında gerginlik

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Halepçe Katliamı'nı anan öğrencilerle MHP'li ve Atatürkçü öğrenci arasında gergin anlar yaşandı.
  • DHA
  • 16.03.2015 - 15:17

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü'nde HDP'li 70'e yakın öğrenci Halepçe Katliam'nı anmak için Eğitim Fakültesi önünde toplandı.

  ÜLKÜCÜLERDEN BOZKURTLU TEPKİ

  ’Gazi, Beyazıt, Halepçe unutmadık, unutturmayacağız’ yazılı pankartla yürüyüşe geçen öğrencilere iki kız öğrenci bozkurt işareti yaparak tepki gösterdi. Bozkurt işaretleriyle gruba doğru yürüyen iki kız öğrenciyi polis durdurarak ilerlemelerine izin vermedi.

  Bolu da üniversite öğrencileri arasında gerginlik #1

  ATATÜRKÇÜ KIZ İSE EL HAREKETİ YAPTI

  "Beyazıt’ı unutma unutturma" ve Kürtçe sloganlar atan grup aktivite merkezinin önüne kadar yürüdü. Aktivite merkezi gelen grubun yanına giden bir kız öğrenci üzerinde Kemal Atatürk yazılı defterini göstericilere gösterdi. Gruptan bazıları kız öğrencinin üzerine yürürken, genç kız bu kez gruba el hareketi yaparak tepki göstermeye devam etti.

  Bolu da üniversite öğrencileri arasında gerginlik #2

  Bolu'da üniversite öğrencileri arasında gerginlik İZLE

  Bolu da üniversite öğrencileri arasında gerginlik #3

  Yaklaşık 10 kişi kız öğrencinin üzerine yürürken gerginlik yaşandı. Özel güvenlik ve polis ekipleri genç kızı uzaklaştırırken, grup basın açıklamasının ardından dağıldı.Bolu da üniversite öğrencileri arasında gerginlik #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir