Euro
10.7785
-0.44%
Dolar
9.2555
-0.42%
Altın
530.7
0.39%
Borsa
1.435
0.37%
Bitcoin
596.424
1.93%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C

  Borcunu vermemek için tırla defalarca otomobile çarptı

  Gaziantep’te bir tır sürücüsü, 1.500 liralık borcunu vermek için çağırdığı kişinin otomobiline defalarca çarparak, öldürmek istedi.
  • İHA
  • 14.03.2019 - 10:42
  • Güncelleme : 14.03.2019 - 10:42
  Borcunu vermemek için tırla defalarca otomobile çarptı

  Gaziantep’te, 8 Mart günü 25 Aralık Sanayi Sitesi önünde yaşanan olayda, yaklaşık 100 metre sürüklenen otomobil, tır ile kaldırım arasına sıkıştı.

  Kaza sonrası tır sürücüsü, kayıplara karıştı. Yaralanan otomobil sürücüsü Karkın ise ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

  Borcunu vermemek için tırla defalarca otomobile çarptı #1

  Borcunu vermemek için tırla defalarca otomobile çarptı ViDEO

  "BİN 500 LİRA ALACAĞIMIZ VARDI"

  Tır sürücüsü S.Ü.'yü tanıdığını söyleyen Karkın, "Yaklaşık 4 ay önce S.Ü. isimli şahsın işini yaptık, kaza yapmıştı, aracını onardık. Bin 500 TL alacağımız vardı, bir gün sonra vereceğini söyledi. Ama vermedi. Senet yaptık, aracı teslim ettik. 4 ay geçti, vermedi. Telefonlarımızı engellemiş, ulaşamadık." dedi.

  PARA ALMAK İÇİN ÇAĞIRDI, ARABAYI PERT ETTİ

  S.Ü.’nün parayı vermek için kendisini çağırdığını, o yüzden gittiğini söyleken Karkın, S.Ü.’nün kullandığı tırın bir anda kendisine çarptığını belirterek, "Para vermemek için kasıtlı olarak bana çarptı. Defalarca çarptı. Tırın soluna alarak beni öldürmek istedi. Trafik ışıkların oradan itibaren yaklaşık 100 metre beni sürükleyerek getirdi. Sonra tır ile kaldırım arasında kaldım." dedi.

  Borcunu vermemek için tırla defalarca otomobile çarptı #2

  ŞOKUNU ATLATAMIYOR

  Karkın, kazanın şokunu atlamadığını ve psikolojik tedavi görmeye başladığını vurgulayarak, "Şu an psikolojik tedavi görüyorum. Çalışamıyorum, araç kullanamıyorum, gece uyuyamıyorum. Halen olayın etkisindeyim. Bir ambulans geçiyor sanki içerisindeymişim gibi geliyor." diye konuştu.

  Borcunu vermemek için tırla defalarca otomobile çarptı #3

  OTOMOBİL HURDAYA DÖNDÜ

  Öte yandan, kazada büyük hasar gören ve hurdaya dönen otomobil, yeniden onarılmak için sanayi sitesine çekilirken, polis ise Kayserili olduğu öğrenilen S.Ü.'nün yakalanması için çalışma başlattı.

  Borcunu vermemek için tırla defalarca otomobile çarptı #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir