Euro
10.1108
0.05%
Dolar
8.5733
0.25%
Altın
495.7
0.28%
Borsa
1.352
0.18%
Bitcoin
322.000
-1.06%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor

  Türk Silahlı Kuvvetleri, başarılı bir şekilde Afrin merkeze doğru ilerlerken, Bülbül Dağı'nda teröristbaşı Öcalan'ın Türk jetleri tarafından bombalandığı posteri görüntülendi.
  • DHA
  • 28.02.2018 - 17:49
  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor

  Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen ve Özgür Suriye Ordusu güçlerinin de katıldığı Zeytin Dalı Harekatı kapsamında yürütülen operasyonlarda, Suriye sınırında Afrin'i içine alan 'hilal'in tamamlanmasıyla birlikte her geçen gün Afrin merkeze doğru daha çok yaklaşılıyor.

  BÜLBÜL MERKEZ TSK'DA

  Bülbül Dağı'nda bir bölgede bulunan ve bir süre önce Türk jetleri tarafından vurularak imha edilen teröristbaşı Abdullah Öcalan'a ait poster görüntülendi.

  YPG'nin Öcalan anıtı bombalandı VİDEO

  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor #1

  Bu arada TSK ve ÖSO' nun tamamıyla kontrolü ele geçirdiği Bülbül merkezinde de Türk bayrakları dalgalanıyor. Tamamıyla kontrolün sağlandığı Bülbül bölgesinde siviller ise bulunmuyor.

  ŞEHİR MERKEZİ KUŞATILACAK

  'Hilal' kuşatmasının tamamlanmasıyla birlikte; Raco, Cinderes ve Afrin'e yönelik operasyonlar hız kazandı. Bu nedenle Azez ve diğer bölgelerden çok sayıda ÖSO güçleri Afrin merkeze en yakın bölgelere kaydırılıyor.

  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor #2

  Özellikle Raco ve Cinderes merkezinde, sivillere zarar gelmeden girilmesi amaçlanıyor. ÖSO güçleri, Raco ve Cinderes etrafındaki tepelerde sadece 1-2 km uzaklıktaki mevzilerde hazır bekliyor.

  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor #3

  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor #4

  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor #5


  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor #6


  Bülbül bölgesinde Türk bayrakları dalgalanıyor #7

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir