Euro
10.8254
-0.23%
Dolar
9.2984
-0.35%
Altın
528.89
-0.17%
Borsa
1.43
0.86%
Bitcoin
596.311
4.20%
14ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 14 C

  Bursa Valisi kayak yaparken yere düştü

  Uludağ'da düzenlenen kızak şampiyonasında kayak yapan Bursa Valisi Münir Karaoğlu, dengesini kaybedip yere düştü
  • 18.01.2015 - 18:40
  Bursa Valisi kayak yaparken yere düştü

  Bursa Valisi kayak yaparken yere düştü #1

  Geleneksel Kızak 2015 Türkiye Şampiyonası, Uludağ''da 2'nci Oteller Bölgesi'nde yapıldı. Bursa'dan Kars'a 60 sporcunun katıldığı yarışma erkekler, bayanlar, yıldızlar, minikler ve engelliler kategorisinde yapıldı.

  Yarışmanın startını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe verdi. Bayan yarışmacılar da en uzak noktaya kaymak için büyük gayret gösterdi. Engelliler kategorisinde ise 4 engelli ter döktü. Yarışmacıların performansından sonra Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursa Valisi Münir Karaloğlu da kızakla kaydı.

  VALİ SPİN ATARAK TERS DÖNDÜ

  Başkan Altepe, parkuru başarıyla tamamlarken, Vali Karaloğlu, pistin sonuna kadar sabit durması gerekirken, kolunu oynatınca spin atarak ters döndü. Buzlu zeminde ayağa kalkmakta güçlük geçen valinin yardımına korumalar koştu.

  Bursa Valisi kayak yaparken yere düştü #2

  Bursa Valisi kayak yaparken yere düştü #3

  "PİSTTEKİ HATADAN DOLAYI DÜŞTÜ"

  Bu sırada yarışma sunucusu "Pisteki hatadan dolayı düştü" anonsu yaptı. Karaloğlu, "Kayışımız başarılı olmadı. Ama güzel keyifli bir iş. Önemli olan; bizim geleneklerimizi yaşatmak. Bu yarışlara destek olanları kutluyorum. Bizimkiler sadece denemeydi." dedi. Başkan Recep Altepe ise "Kaydık güzel oluyor ama ben, diğer yarışmacılara göre şansızdım. Çünkü pist biraz yumuşamıştı. ilk yarışsaydım, şampiyon olurdum" diye konuştu.

  Yarışmada dereceye girenlere kupa ve çeşitli ödüller verildi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir