Dolar
6.8647
0.0524%
Euro
7.74
-0.1187%
Altın
1801.59
-0.102%
Borsa
115793.59
0%
G. Altın
397.615
-0.0831%
Bitcoin
63286.87
-0.6218%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C

  Bursa'da baskına giden polis davul zurnayla karşılandı

  Polis,Yıldırım İlçesi'ndeki Gökdere ve Irgandı Köprüsü bölgesine operasyona gitti. Mahalleli polisi davul zurnayla karşıladı.
  • 08.06.2014 - 13:13
  Bursa'da baskına giden polis davul zurnayla karşılandı

  Bursa'da baskına giden polis davul zurnayla karşılandı #1

  Polis ekipleri, Merkez Yıldırım İlçesi’nde son 1 ay içerisinde 1 kişinin öldüğü, açık alanlarda bonzai ve esrar içerek uyuşturucu krizine girerek tedavileri yapılmak üzere hastaneye kaldırıldığı Meydancık Mahallesi ve Irgandı Köprüsü çevresinde operasyon düzenledi. Gökdere ve Irgandı Köprüsü çevresinde uyuşturucu içilen bölgelere baskın düzenleyen Yunus Timleri çalı diplerini arayarak, parkta oturan şüpheli kişilerin kimliklerini kontrol etti. Baskınlar esnasında 27 yaşındaki Özkan G., uyuşturucu krizine girdi. Bonzai içtiği öne sürülen Özkan G. ile polis arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Kendini yere atarak polis aracına binmek istemeyen Özkan G. polisin, "Seni hastaneye götüreceğiz, yardım edeceğiz" sözleri üzerine, "Bırakın beni ben uyuşturucuyu bırakacağım" dedi. Polis ekipleri tarafından güçlükle polis aracına bindirilen Özkan G. tedavisi yapılmak üzere hastaneye gönderildi.

  Bursa'da baskına giden polis davul zurnayla karşılandı

  EMNİYET MÜDÜRÜ MAHALLEYE GELDİ

  Polis ekipleri tarafından yoldan geçen araçlar durduruldu, arama yapılırken içindekilerin kimlik bilgileri kontrol edildi. Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü’nün ortaklaşa yaptığı operasyonları yerinde inceleyen İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar mahalle halkı tarafından davul ve zurna ile karşılandı. Yörede bulunanlar iki mahallenin muhtarı Muhtarları İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’dan çocukları uyuşturucudan kurtarmasını istedi. Emniyet Müdürü Durmuşlar, "Mahallelerin huzurunu bozmak isteyenlerin önünü kesmek için baskınlarımız devam edecek, çalışmalarımızla azalma sağladık. Ancak uzun süreden beri biriken sorunlar olduğu için birden sıfırlamamız mümkün değil" dedi.

  Görüş Bildir