Petrol
108.8
-0.27%
Euro
17.1834
-3.61%
Dolar
16.2754
-3.61%
Altın
951.3
-4.11%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
346.744
-4.65%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Bursa'da ikinci kez intihar etmek isteyen adam para istedi

  Önceki intihar girişiminde başhekimin teklifini duyunca vazgeçen adam, bu sefer de boş binanın çatısına çıkarak 3 bin lira istedi.
  • Ajanslar
  • 16.10.2016 - 10:43
  Bursa'da ikinci kez intihar etmek isteyen adam para istedi

  Bursa'da borcu yüzünden hastane çatısına bir kişi ortalığı ayağa kaldırdı. Çatıdaki intihar şovunu hastalar hastanenin camlarına çıkıp izlerken, intihar etmek isteyen kişiyi, hastane başhekimi bin 500 lira para verip vazgeçirdi.

  Bursa da ikinci kez intihar etmek isteyen adam para istedi #1

  "İLAÇ ALMAYA PARAM YOK" DEMİŞTİ

  Merkez Osmangazi İlçesi Muradiye Devlet Hastanesi'nde meydana gelen olayda, ilaç almaya para bulamadığı gerekçesiyle bunalıma girip hastanenin çatısına çıkan İ.K.(38) üzerindeki gömleğini de çıkarıp bağırmaya başladı.

  Ne olduğunu uzun süre anlamayan hastane personeli ve çok sayıda hasta, hastane camlarına fırlayıp ne olduğunu anlamaya çalıştı.

  Hastaların bir bölümü korktukları için hastaneye girmeyip bahçede beklemeyi tercih etti.

  Meraklı vatandaşların yanı sıra hastane personelinin de cep telefonlarına sarılıp görüntü çekmeye çalışması dikkat çekti.

  Bursa da ikinci kez intihar etmek isteyen adam para istedi #2

  BAŞHEKİM KONUŞUP İKNA ETTİ

  Olaydan haberdar olan Bursa Devlet Hastanesi Başhekimi Halil Karahan, psikiyatri doktoru Hatice Akdağ ile birlikte çatıya çıkıp İ.K. ile konuşmaya başladı.

  3 BİN LİRA İSTEDİ

  Önce parası olmadığı için ilaç alamadığını belirten İ.K. Başhekim Karahan'ın ilaç verme sözü üzerine 3 bin lira borcunun olduğunu söyleyip para istedi.

  Bursa da ikinci kez intihar etmek isteyen adam para istedi #3

  BİN 500 LİRA VERDİ

  Uzun süren pazarlığın ardından İ.K. bir türlü inmeye razı olmayınca Başhekim Halil Karahan psikiyatri doktoru ile birlikte topladığı Bin 500 lirayı İ.K.'ya verdi.

  Karahan'ın geri kalan 1500 lirayı da aşağıya indiğinde vereceğini söylemesi üzerine İ.K. intihar eylemine son verip başhekimle birlikte çatıdan aşağıya indi.

  Bir süre hastanede tedavi edilen İ.K. daha sonra ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

  Bursa da ikinci kez intihar etmek isteyen adam para istedi #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir