Petrol
111.43
2.20%
Euro
17.481
-0.26%
Dolar
16.7638
0.39%
Altın
974.17
0.44%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
328.361
2.59%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

    Bursa'da kız yetiştirme yurdunda isyan çıktı İZLE

    Bursa'da yurttan dışarıya çıkmalarına izin verilmeyen kız öğrenciler, camları kırıp, bileklerini kesti. Olay sonunda 4 öğrenci hastanelik oldu.
    • 22.12.2014 - 12:12
    Bursa'da kız yetiştirme yurdunda isyan çıktı İZLE

    Bursa da kız yetiştirme yurdunda isyan çıktı İZLE #1

    Bursa'da kız yetiştirme yurdunda isyan çıktı, hareketli saatler yaşandı. Camlar kırılırken, özel güvenlik görevlisi ve polise saldıran 4 genç kız hastanelik oldu. İsyan çıkaran ve duvardan atlayan kızlardan biri ile polis arasında uzun süre kovalamaca yaşandı. Yurttan kaçan kızın sığındığı ev sakini, "Burada çocuklara kötü muamele yapılıyor" iddiasında bulundu.

    Bursa da kız yetiştirme yurdunda isyan çıktı İZLE #2

    Bursa'da kız yetiştirme yurdunda isyan çıktı İZLE

    CAMLARI KIRIP BİLEKLERİNİ KESTİLER

    Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesinde kalan kızlar yurttan dışarıya çıkmalarına izin verilmeyince isyan çıkarttı. Yurttaki camları kırıp, bileklerini kesen kızlardan 4'ü hastanelik olurken, bir bayan güvenlik çalışanı da darp edildi.

    Bursa da kız yetiştirme yurdunda isyan çıktı İZLE #3

    SOKAK ORTASINDA KOVALAMACA

    Bu sırada tel örgülü yurdun duvarına tırmanan bir genç kız, kaçmayı başardı. Evin çatılarından yola inen genç kızı bulabilmek için polis seferber oldu. Yol boyundaki evleri kontrol eden polis ile mahalle sakinleri arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Bir mahalle sakini, polisle konuşurken yurt görevlilerinin kızları darp ettiğini öne sürdü. Kızın caddeye çıktığını gören polis ekipleri, nefes kesen kovalamaca sonunda genci bir parkta yakalayıp yurt görevlilerine teslim etti. Polisin, olayla ilgili soruşturması sürüyor.

    Bursa da kız yetiştirme yurdunda isyan çıktı İZLE #4


    İlginizi Çekebilir

    Görüş Bildir