Euro
15.4333
-0.49%
Dolar
13.6435
-0.14%
Altın
776.84
-0.29%
Borsa
1.88
0%
Bitcoin
786.677
1.65%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C

  Bursa'daki işitme engelliler okulunda dayak skandalı

  Bursa'da işitme engelliler okulunda bir öğretmen, işaret diliyle özür dileyen iki öğrencisini tokatladı.
  • İHA
  • 16.05.2015 - 13:30
  Bursa'daki işitme engelliler okulunda dayak skandalı

  Bursa daki işitme engelliler okulunda dayak skandalı #1

  Bursa'nın Nilüfer ilçesinde devlete ait özel eğitim verilen engelliler lisesinde meydana gelen skandal görüntülerde, sınıf öğretmeni, dersi dinlemeyen iki gençten birini tahtaya kaldırıyor.

  "SERSERİLİK YAPMA"

  Daha sonra arka sırada oturan diğer öğrenciye seslenen öğretmen, “Ben senin öğretmeninim. Serserilik yapma” diye öğrenciyi azarlıyor. Bu sırada yanına çağırdığı öğrencinin gülmesine sinirlenen öfkeli öğretmen, “Hala gülüyorsun ya, inadına gülüyorsun” diyerek çocuğu tokatlıyor.

  ÖĞRETMENDEN ENGELLİ ÇOCUĞA DAYAK

  Dayağın ardından genç, öğretmenin ikazıyla arkadaşlarından işaret diliyle özür diliyor. Öfkesini alamayan öğretmenin daha sonra arka sırada oturan öğrencinin yanına gidip “Sen ne yapıyorsun ha? Kendini ne zannediyorsun? Şu sakızı çıkar seni gebertirim ha” diyerek engelli öğrenciyi dövmesi, saniye saniye kameralara yansıyor.

  Öğretmenden işitme engelli öğrencilere dayak

  "DOĞRUYU YANLIŞI SENDEN Mİ ÖĞRENECEĞİM"

  Bunun üzerine araya giren bir öğrencinin, işaret diliyle yanlış yaptığını söylemesi öğretmeni çileden çıkartıyor. Kendisini uyaran öğrencisine de kızan bayan öğretmenin, “Bana değil yanlış yaptığını arkadaşına söyle. Doğruyu yanlışı senden mi öğreneceğim?” diyerek çıkışması dikkatlerden kaçmıyor.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir