Petrol
76.82
0.88%
Euro
19.6351
-0.27%
Dolar
18.6408
0.01%
Altın
1.075
0.37%
Borsa
5005
3.08%
Bitcoin
324.257
-0.26%
13ºC
İstanbul
Bulutlu 13 C

  Cadde benim diyen Samsunlu yolu trafiğe kapattı

  Samsun'da İbrahim Akbulut isimli kişi, 4 şeritli yolu tapulu arazisi olduğu gerekçesiyle hafriyat dökerek kapattı.
  • İHA
  • 13.06.2016 - 13:16
  Cadde benim diyen Samsunlu yolu trafiğe kapattı

  Cadde benim diyen Samsunlu yolu trafiğe kapattı #1

  Samsun’un İlkadım ilçesinde oturan İbrahim Akbulut, Gençlik Caddesi’nin bin 550 metrekarelik bölümünün kendisine ait olduğunu öne sürerek 2 yıl önce yolun bir şeridini trafiğe kapattı.

  CADDEYİ TRAFİĞE KAPATTI

  Bir şeridi 2 yıldır kapalı olan caddenin 2 Mayıs’ta diğer şeridini de trafiğe kapatan İbrahim Akbulut, bazı yetkililerin ricası üzerine kapattığı şeridi açtı. Akbulut, aradan 1 ayı aşkın süre geçmesine rağmen sorun çözülmeyince bu sabah yolun tamamını tekrar trafiğe kapattı.

  Cadde benim diyen Samsunlu yolu trafiğe kapattı #2

  YOLA HAFRİYAT DÖKTÜ

  Sabah saatlerinde iş makinesi getirip yola hafriyat döktüren Akbulut, yolun kendi arazisi olduğunu ve bundan sonra arazisini sebze bahçesi yapacağını söyledi. Yolun kapandığını gören ve şaşkınlıklarını gizleyemeyen sürücüler ise geri dönmek zorunda kaldı.

  Cadde benim diyen Samsunlu yolu trafiğe kapattı VİDEO

  Cadde benim diyen Samsunlu yolu trafiğe kapattı #3

  "BU CADDE BENİM TAPULU MALIM"

  Yolun kendisine ait olduğunu ifade eden İbrahim Akbulut, "Bu yol benim tapulu malım. İnsanları fazla bunaltmayayım diye yolun bir caddesini kapatıp diğerini açık bırakmıştım. Ama 10 seneden beri en ufak bir gelişme, bir cevap yok. Vatandaştan da özür diliyorum zaten büyük bir kısmı da bana hak veriyor. Takdir milletin. Karşı cadde iki yıldan beri kapalı Burası da herhalde ömür boyu kapalı olur. Burası benim sebze bahçemdi, yeniden sebze bahçesine çevireceğim. Burada bin 550 metrekare arazim var. Hazine malı diyorlardı burayı ama gitsin tapuya sorsunlar. Ben tapuyla görüştüm de buraya geldim. Burada 1 metrekare Hazine malı yok" dedi.

  Cadde benim diyen Samsunlu yolu trafiğe kapattı #4


  Görüş Bildir