Petrol
93.5
1.85%
Euro
18.3661
-0.97%
Dolar
18.5741
0.02%
Altın
1.023
-0.71%
Borsa
3484
0.00%
Bitcoin
377.828
0.54%
16ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 16 C

  Çanakkale'de feribot kuyruğu 1 kilometreyi aştı

  Çanakkale'de feribot iskelesinde Kurban Bayramı nedeniyle Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçişlerde yoğunluk yaşanıyor.
  • Ajanslar
  • 14.09.2016 - 19:39
  Çanakkale'de feribot kuyruğu 1 kilometreyi aştı

  Kurban Bayramı nedeniyle bugün öğleden sonra Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçişlerde yoğunluk yaşanmaya devam ediyor.

  1 KİLOMETREYİ GEÇEN FERİBOT KUYRUĞU

  Çanakkale merkezinden Avrupa yakasındaki Eceabat ilçesi ve Kilitbahir köyüne geçmek için feribot iskelesine gelen tatilcilerin araçları, 1 kilometreyi geçen bir kuyruk oluşturdu.

  Çanakkale de feribot kuyruğu 1 kilometreyi aştı #1

  ŞEHİR İÇİ TRAFİK KİLİT

  Tedbirlerini alan Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri, iskele meydanında trafik akışını düzenledi. Bazı caddeler ise yine feribot iskelesindeki yoğunluk nedeniyle şehir içi trafiğine kapatıldı. Feribot kuyruğu sırasında 2 saate yakın beklemek zorunda kaldıklarını söyleyen tatilciler her bayram yaşadıkları çileyi yine yaşamak zorunda kaldıklarını belirtti.

  Çanakkale de feribot kuyruğu 1 kilometreyi aştı #2

  Çanakkale Boğazı ile Adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. ise, Çanakkale’den Eceabat’a 3, Kilitbahir’e 4, Lapseki’den Gelibolu’ya 5 feribot ile saatsiz olarak seferlerini yapıyor. Yoğunluğu hafta başında okulların açılacak ve yaz tatilinin sona erecek olması nedeniyle tatilcilerin evlerine dönüş yapması ve bayram tatili için yakınlarını ziyarete gidenlerin oluşturduğu belirtildi. Feribot iskelelerindeki yoğunluğun hafta sonuna kadar aralıklarla devam etmesi bekleniyor.

  Çanakkale de feribot kuyruğu 1 kilometreyi aştı #3

  TATİL DÖNÜŞÜ ERKEN BAŞLADI, İZMİT'TE TRAFİK

  Kurban Bayramı tatiline çıkanların bir kısmı dönüşe erken geçti. TEM Otoyolu İstanbul istikametinin İzmit kesiminde yoğunluk yaşanırken, trafik yavaş ilerledi.Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla birlikte Ankara istikametine doğru oluşan yoğunluk bugün tersine döndü. Kurban Bayramı tatilinden erken dönenler nedeniyle TEM Otoyolu İstanbul istikametinde yoğunluk yaşandı.

  Çanakkale de feribot kuyruğu 1 kilometreyi aştı #4

  TEM Otoyolu'nun İstanbul istikameti İzmit kesiminde yoğunluk yaşanırken, Gültepe ve Korutepe viyadüklerinin önünde araçlar yavaş ilerledi. Zaman zaman meydana gelen maddi hasarlı kazalar ise trafiğin akışını etkiledi. İstanbul istikametine oluşan yoğunluğun hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Ankara istikametinde ise araç sayısındaki azlık dikkat çekti.Çanakkale de feribot kuyruğu 1 kilometreyi aştı #5


  Görüş Bildir