Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1771
0.22%
Dolar
18.5399
0.21%
Altın
991.18
0.30%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
360.013
-0.50%
20ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 20 C

  Çarptığı aracın sürücüsüne kızdı, otobüse tekme attı

  İstanbul'da önündeki araca çarpan sürücü, sinirini yanından geçen otobüsten aldı. Kadın sürücüye bağıran şoför otobüs şoförüyle kavga etti.
  • DHA
  • 03.09.2016 - 16:56
  Çarptığı aracın sürücüsüne kızdı, otobüse tekme attı

  Çarptığı aracın sürücüsüne kızdı, otobüse tekme attı #1

  D- 100 Karayolu Haliç Köprüsü istikametinde meydana gelen kazada, kadın sürücünün kullandığı bir otomobile arkadan çarptı.

  KADIN SÜRÜCÜ TUTUNAK TUTMAK İSTERKEN SİNİRLENDİ, OTOBÜSÜ TEKMELEDİ

  Aracına çarpılan kadın sürücü, kaza tutanak için cep telefonuyla fotoğraf çekmek isterken diğer sürücü öfkelendi. Öfkeli sürücü, kadınla tartışırken akşam saati olması nedeniyle trafikte sıkışıklık yaşandı.

  Çarptığı kadın sürücüye kızdı otobüse tekme attı VİDEO

  OTOBÜS ŞOFÖRÜYLE KAVGA ETTİ

  Yaşanan sıkışıklığa tepki gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı İstanbul Otobüs A.Ş'ye ait halk otobüsünün sürücüsü, yolun açılması için korna çaldı. Bunun üzerine kadın sürücüyle tartışan sürücü, korna çalan otobüsü tekmeledi. Otobüsü durduran otobüs şoförü ise otobüsten aşağıya inince tekmeli tokatlı saldırıya uğradı. Otobüs şoförü de otomobil sürücüsüne vurmaya başlayınca D-100 karıştı.

  YOLCULAR İKİ SÜRÜCÜYÜ AYIRDI

  Otobüsten inen yolcuların da yardımıyla iki sürücü ayrıldı. Bu sefer de öfkesini alamayan otobüs şoförü otomobile tekme attı. Otomobilinin tekmelendiğini gören sürücü öfkeden deliye döndü. Kendini sakinleştirmeye çalışanları savuşturan otomobil sürücüsü, hem tekme atarak hem de küfür ederek otobüs şoförüne ve otobüse vurmaya devam etti. Vatandaşların güçlükle ikna ettiği otobüs şoförü otobüse binerek yoluna devam etti.

  Trafikte yaşanan tartışmayı üst geçitten izleyen vatandaşlar öfkeli otomobil sürücüsüne "Sen kimin otobüsüne vuruyorsun" diyerek tepki gösterdi.

  KADIN SÜRÜCÜ İSE ARACINA BİNİP UZAKLAŞTI

  Otomobilene çarpılan kadın ise yaşanan olaylardan sonra aracına binerek olay yerinden hızla uzaklaştı. En sonunda tek başına kalan otomobil sürücüsü de aracına binerek yoluna devam etti.

  Çarptığı aracın sürücüsüne kızdı, otobüse tekme attı #2


  Görüş Bildir