Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
473.422
1.08%
26ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 26 C

  Cevahir AVM'de banka soyan şahıs teslim oldu

  Mecidiyeköy'de Cevahir AVM'de bir bankayı soyan şahsı, babası ikna ederek polise teslim olmasını sağladı.
  • 13.07.2014 - 12:31
  Cevahir AVM'de banka soyan şahıs teslim oldu

  Cevahir AVM de banka soyan şahıs teslim oldu #1

  İstanbul'da dün öğle saatlerinde Mecidiyeköy'de Cevahir alışveriş merkezindeki bir banka şubesini soyan 23 yaşındaki M.A. Şen, polis ekiplerinin çalışması sonucu babası tarafından ikna edilerek, çaldığı 27 bin lira ile sabah saatlerinde teslim oldu. Bir üniversitenin 4'üncü sınıf öğrencisi olan M.A. Şen'in daha önceden sabıkasının bulunmadığı, soygunda kullandığı silahın ise oyuncak olduğu ortaya çıktı.

  PARA ÇEKEMEYİNCE SOYGUN YAPTI

  Mecidiyeköy'de dün öğle saatlerinde bir alışveriş merkezi'ndeki bir bankaya gelen 23 yaşındaki M.A. Şen, kendi hesabında bulunan 6 bin 500 lirayı çekmek istemiş fakat bankanın kayıtlarında bulunan imza ile kendi imzasının tutmadığı gerekçesiyle banka görevlisiyle tartışmıştı. Bir devlet üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümü 4 sınıf öğrencisi olan M.A. Şen, bir süre sonra yeniden bankaya gelerek elindeki silahla gişe görevlisini tehdit etmiş, 27 bin lirayı alarak kayıplara karışmıştı.

  Cevahir AVM de banka soyan şahıs teslim oldu #2

  BABASI TARAFINDAN İKNA EDİLEREK TESLİM OLDU

  Olayın ardından inceleme yapan Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayış Büro Amirliği ekipleri, Şen'in bankada bulunan hesap bilgilerinden Konya'da bulunan babasına ulaştı. Polis ekipleri telefonla konuştukları babadan oğlunu teslim olması için ikna etmesini istedi. Telefonla oğluna ulaşan ve ikna eden baba, otobüsle Konya'dan İstanbul'a geldi. Baba, M.A. Şen'i bulunduğu yerden aldı ve bankadan çalınan 27 bin lira ile birlikte Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim etti.

  SİLAH OYUNCAK ÇIKTI

  M.A. Şen'in daha önceden sabıkasının bulunmadığı, soygunda kullandığı silahın ise oyuncak silah olduğu belirtildi. M.A.Şen, Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Buro Amirliğindeki işlemlerinin ardından Gayrettepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Öğle saatlerinde ise mahkemeye sevk edileceği öğrenildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir