Euro
15.4362
0.05%
Dolar
13.5072
-0.09%
Altın
791.2060
0.20%
Borsa
2,095.96
1.11%
Bitcoin
582.377
-0.47%
6ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 6 C

  Ceza yiyen Adanalı polislere bıçakla saldırdı İZLE

  Adana'da trafik kontrolü yapan polis, kasksız motosiklet sürücüsüne ceza yazdı. Sürücü, ceza üzerine çılgına dönerek polislere bıçakla saldırdı.
  • 04.11.2014 - 11:10
  Ceza yiyen Adanalı polislere bıçakla saldırdı İZLE

  Ceza yiyen Adanalı polislere bıçakla saldırdı İZLE #1

  Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi’nde meydana gelen olayda,  Yeşilyurt Mahallesi Baraj Yolu Caddesi’nde motosikletli şahıslar üzerinde uygulama başlatan polis, kaskı olmayan ve şüphelendiği motosikletlileri durdurarak trafik uygulaması yaptı.

  KASKSIZ SÜRÜCÜYE CEZA YAZILDI

  Bu arada, Enver Ü. isimli bir şahıs, arkasında arkadaşıyla birlikte kaskı olmadan yolda seyir halinde olduğu için polis durdurdu. Enver Ü. motosikleti sağa çekip durdu. Polis evraklarını kontrol ettiğinde evrakları eksik olan ve kaskı da bulunmayan Enver Ü.’ye ceza yazdı.

  Ceza yiyen Adanalı polislere bıçakla saldırdı İZLE

  BIÇAKLA MOTOSİKLETE ZARAR VERMEYE BAŞLADI

  Bunun üzerine Enver Ü., motosiklette bulunan bıçağı çıkartıp motosikleti de yere attı. Polis, olay yerine takviye ekip çağırdı. Bu arada şahıs motosikleti tekmeleyip elindeki bıçakla da motosiklete zarar vermeye başladı. Etraftaki vatandaşların şaşkın bakışları arasında Enver Ü., dehşet saçmaya başladı. Bir süre motosiklete zarar veren Enver Ü. kendine hakim olamayarak polise döndü. Bu arada arkadaşı Enver Ü.’nün elinden bıçağı almaya çalıştı ancak onu da bıçakla kovaladı. Etrafta bulunan kadın ve çocuklar da korkup kaçtı.

  Ceza yiyen Adanalı polislere bıçakla saldırdı İZLE #2

  POLİSE BIÇAK SALLADI

  Enver Ü. motosiklete zarar verdikten sonra polislere dönerek onlara doğru bıçak sallamaya başladı. Şahıs, daha sonra gömleğini çıkartıp vücudunu bıçakla kesmeye başladı. Olay yerine bu arada takviye ekipleri geldi. Polisler, Enver Ü.’yü ikna etmek istedi ancak şahıs kendini ikna etmek isteyen polislere bıçakla saldırdı. Bir süre polisler Enver Ü.’ye müdahale etmeyip onu sakinleştirmeye çalıştı ancak şahıs sakinleşmedi. Bir taraftan da bıçakla kendine zarar vermeye devam etti.

  POLİS ETKİSİZ HALE GETİRİP SAKİNLEŞTİRDİ

  Enver Ü. sakinleşmek yerine her geçen dakika daha da sinirlenerek polisin üzerine yürüyüp bıçaklamak istedi. Polis, kanunen bu tür durumlarda ’vur’ yetkisi olmasına rağmen bu yönteme başvurmadı. Şahıs bir türlü ikna edilemeyip ikide bir polise bıçak sallayınca polis de copla müdahaleye başladı. Bir polis copla müdahale edip Enver Ü.’yü kendi üzerine doğru çekerken, arkadan gelen bir başka polis ise çelme takıp şahsı yere düşürerek etkisiz hale getirip elindeki bıçağı aldı. Enver Ü. buna rağmen sakinleşmediği için kelepçe takıldı.

  Ceza yiyen Adanalı polislere bıçakla saldırdı İZLE #3

  POLİSLER SU VERİP YARASINA TAMPON YAPTI

  Polis çok kısa süre önce kendisini bıçakla öldürmek isteyen zanlıyı yere yatırdıktan sonra onun sakinleşmesi için kendi elleriyle su verdi. Yerde yatan Enver Ü.’ye su veren polis bir taraftan da ambulansı çabuk olması konusunda uyardı. Ambulans biraz geç kalınca şahsı yerden kaldıran polis, kanın durması için tampon yaptı. Polis sağlık ekipleri gelinceye kadar tampon yapmaya devam etti. Bir süre sonra ise polis Enver Ü.’yü gelen ambulans ile hastaneye götürdü. Enver Ü. daha sonra polis merkezine getirilerek ifadesi alındıktan sonra hakkında işlem başlatılarak serbest bırakıldı.


  Görüş Bildir