Petrol
94.27
-0.16%
Euro
18.2119
0.13%
Dolar
18.5787
-0.03%
Altın
1.021
-0.15%
Borsa
3554
0.00%
Bitcoin
375.293
-1.28%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti

  Rusya'dan charter seferlerin yeniden başlaması, turizmciler kadar Rus tatilcileri de memnun etti
  • DHA
  • 07.09.2016 - 10:35
  Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti

  Rusya ile Türkiye arasındaki charter uçuşların yeniden başlatılması yönündeki anlaşmanın imzalanmasından sonra 2 Eylül'de Antalya'ya gelen Rus tatilciler, soluğu sahilde aldı.

  Hava sıcaklığının 30, deniz suyu sıcaklığının 28 derece kaydedildiği Antalya'da Rus tatilciler, serinlemek için otel havuzları ve plajlarda günlerini geçiriyor. Şezlonglarda gün boyu güneşlenen Ruslar, havuz oyunlarıyla da eğleniyor.

  Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti #1

  Türkiye'ye ilk defa gelen St. Petersburglu 23 yaşındaki Kristina Solonina, krizin bitmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi. Türkiye'nin tatil açısından hem kalite hem de fiyat olarak daha uygun olduğunu belirten Solonina, "Ruslar gönül rahatlığıyla tekrar Türkiye'ye gelecek. Burada olmaktan çok keyif aldık ve kesinlikle tekrar geleceğim" dedi.

  'TÜRKİYE'DE TATİL YAPMAK RUSLARIN HOŞUNA GİDİYOR'

  St. Petersburg'dan gelen 24 yaşındaki Oleysa Tanchenkova ise "Türkiye'de tatil yapmak Rusların hoşuna gidiyor. Benim de hoşuma gidiyor. Uçuşlar yeniden başladı. Eminim çok sayıda Rus tatilci buraya gelecek. Benim 3'üncü Türkiye tatilim. Elbette tekrar geleceğim" diye konuştu.Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti #2

  Türkiye'ye daha önce 4 kez tatil için gelen 21 yaşındaki Artur Seleznev da "Kazan'dan geliyorum. Charter seferlerinden önce buraya gelmek zaten çok pahalıydı. Charterların başlamasıyla fiyatlar düştü. Kemer'den önce Alanya, Belek ve Side'ye de tatil için gelmiştim. Şimdi pek çok vatandaşımız buraya gelecek. Umarım iki ülke arasındaki dostluk bir daha bozulmaz " dedi.

  'TÜRKİYE'Yİ SEVİYORUZ'

  Yaroslav kentinden tatil için Kemer'e gelen 24 yaşındaki Roman Rozov ise şunları söyledi: "Charterların açılmasından sonra eminim ki çok sayıda Rus tatil için Türkiye'ye gelecek. Biz de charterların açılmasına çok sevindik. Türkiye'yi seviyoruz. İnsanlarınız sıcakkanlı, eğlenceli. Umarım bundan sonra benzer problemler yaşamayız."

  Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti #3

  Türkiye'ye daha önce birçok kez geldiğini anlatan Yaroslav kentinde yaşayan 26 yaşındaki Anna Tuyleneva da "Charterların açılmasına çok sevindim. Özellikle Kemer'i çok seviyorum. Bundan sonra çok sayıda Rus turist Türkiye'ye gelecektir. İlk gelişim değil, birkaç defa geldim. Burada tatil çok eğlenceli. Tesisler güzel. Hava ve deniz çok temiz" diye konuştu.

  29 yaşındaki Margarita Korobova da "Krizlerden sonra charterların açılmasına çok seviniyorum. Fiyatların düşmüş olması bizim için çok iyi. Şu anda ülkemizden çok fazla kişinin tatil için Türkiye'ye geleceğini düşünüyorum" dedi.

  Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti #4

  Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti #5

  Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti #6

  Charterların başlaması en çok Rusları memnun etti #7


  Görüş Bildir