Dolar
6.8203
0.1262%
Euro
7.566
0.2477%
Altın
1729.32
0.6307%
Borsa
105520.47
0.1525%
G. Altın
379.237
0.7462%
Bitcoin
64237.86
0.2809%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C

  CHP vekil adayından komik seçim vaadi

  CHP Maraş Milletvekili Adayı Öztunç: "Siz beni Ankara'ya vekil olarak gönderin, ben size bakan olarak geri döneyim"
  • 17.10.2015 - 16:50

  CHP vekil adayından komik seçim vaadi

  CHP Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, teşkilat binasında kadın kollarıyla düzenlediği toplantının ardından Kahramanmaraş kent merkezinde ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler sırasında CHP’nin seçim beyannamesi hakkında bilgi veren Öztunç, 1 Kasım seçimlerine kadar çalışmalarının süreceğini söyledi.

  "BU DEFA CHP'YE OY VERİN"

  1 Kasım seçimlerinde görev verilmesi halinde Kahramanmaraş’a bakan olarak geleceğini öne süren Öztunç, “Kahramanmaraşlı hemşehrilerimiz bu dönem Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara getirmek için neredeyse karar birliği yapmış durumda. Geçmiş dönemlerin aksine biz herkese aynı şeyi söylüyoruz, diyoruz ki; geçen dönemlerde kime oy verdiyseniz verin, hangi partiye oy verdiyseniz verin, Ak Parti’ye, MHP’ye, HDP’ye hiç fark etmez ama bu defa CHP’ye oyunuzu verin diyoruz.

  "HERKESİN BİR OYU VAR BİZ HERKESTEN BİR OY İSTİYORUZ"

  Bakın herkesin bir oyu var, biz herkesten bir oy istiyoruz. Bu dönem Cumhuriyet Halk Partisi’nin dönemidir. İnşallah Türkiye’de yaşanan bütün sorunları gidermenin yolu Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara getirmektir. Kahramanmaraş’ta milletvekilleriyle temsil edilerek Cumhuriyet Halk Partisi’nin milletvekilleriyle birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gideceğiz ve Kahramanmaraşlı hemşehrilerimize hizmet edeceğiz.

  "SİZ BENİ VEKİL OLARAK ANKARA'YA GÖNDERİN BEN BAKAN OLARAK SİZE GERİ DÖNEYİM"

  Bakın 13 yıldır Adalet ve Kalkınma Partisi, hükümet iktidarda Kahramanmaraş’a bir tane bile bakanlık vermedi. Biz de diyoruz ki; ey hemşehrilerim gelin Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek verin, Cumhuriyet Halk Partisi’ni güçlü gönderin Kahramanmaraş’tan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne. Bakın o zaman Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş’a nasıl bakanlıklar veriyor. Siz beni milletvekili olarak gönderin Ankara’ya, ben bakan olarak geri döneceğiz Kahramanmaraş’a” dedi.

  Görüş Bildir