Euro
10.1387
0.16%
Dolar
8.559
0%
Altın
495.91
0.15%
Borsa
1.361
0.09%
Bitcoin
344.301
5.87%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C

  CHP'li İlçe Başkanı partililere içkili yemek sözü verdi

  Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Merkez İlçe örgütünce hafta sonu birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.
  • İHA
  • 23.03.2015 - 19:49
  CHP'li İlçe Başkanı partililere içkili yemek sözü verdi

  chp

  CHP Merkez İlçe örgütünce bir restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Merkez İlçe Başkanı Nejat Önder, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, bazı milletvekili aday adayları ve partililer katıldı.

  Birlik ve beraberlik yemeği adı altında düzenlenen gecede, aday adaylarına söz hakkı verildi.

  CHP'li İlçe Başkanı partililere içkili yemek sözü verdi İZLE

  “ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ ADİL GİTMİYOR”

  CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Hikmet Yurteri, milletvekilliği aday adaylığı sürecinin adil gitmediğini belirterek; “Şu anda CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adaylığı süreci adil de gitmiyor, eşit de gitmiyor. Bunu bilmenizi istiyorum.” şeklinde konuştu.

  SALONU TERK ETTİ

  Yurteri, yaptığı konuşmanın ardından elindeki mikrofonu bırakarak salondan ayrıldı. Yaşanan bu duruma bazı partililer de alkışlarıyla destek verdi.

  İÇKİLİ YEMEK SÖZÜ

  CHP Merkez İlçe Başkanı Nejat Önder ise, daha sonra mikrofonu alarak Yurteri’nin iddialarına yanıt verdi. Önder, “Aslında böyle nadide toplantılara, bu tür siyaset yapmak çok uygun değil. Bunları biz, danışma kurullarında yapacağımız şeyler. Bazı şeyler çarpıtılmasın diye. Ben ilk önce CHP’lilerden özür diliyorum. Genel başkanımızın tavsiyesi doğrultusunda bu geceki yemeğimiz içkisiz. Ama ilçe başkanı olarak şu sözü veriyorum, 7 Haziran’dan sonra içkili yemek sözü veriyorum” diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir