Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
476.203
0.70%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C
  CHP'li vekil İlgezdi'nin videosunu paylaşan çalışana dayak

  CHP'li vekil İlgezdi'nin videosunu paylaşan çalışana dayak

  CHP'li Gamze İlgezdi'nin terörist cenazesindeki videosunu paylaşan belediye çalışanı, korumalar tarafından dövüldü.
  • 22.03.2016 - 08:46

  dayak

  Sosyal medyada CHP'li milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi'nin terörist cenazesine gittiğini gösteren bir video paylaşan eski Ataşehir Belediyesi çalışanı 44 yaşındaki Şehmus Gülerce, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin koruması tarafından dövüldü.

  Bir yıl önce işten çıkarılan Şehmus Gülerce, Ataşehir Belediyesi'nde şofördü. Geçenlerde boşandığı eşi Filiz S. (42) de aynı belediyede güvenlik memuruydu. Onun işine de 3 ay önce son verildi. Halen birlikte yaşayan iki çocuk sahibi çift, geçim derdindeyken büyük bir şok yaşadı. Gülerce, 15 Mart'ta milletvekili İlgezdi'yle ilgili bir video paylaştı.

  GAMZE İLGEZDİ'NİN TERÖRİST CENAZESİNDEKİ VİDEOSUNU PAYLAŞTI

  Video, milletvekilinin Kobani'de geçen yıl öldürülen terörist Aziz Güler'in cenazesine katıldığını gösteriyordu. İddiaya göre; İlgezdi'nin koruması Hamit Ş., Gülerce'yi "Videoyu sil. Silsen de silmesen de sana sıkacağım" diye tehdit etti. Gülerce de başına dert açmasın diye videoyu sildi.

  İLGEZDİ'NİN KORUMASINDAN DAYAK YEDİ

  Ancak dediğini yapan koruma, aynı günün gecesi Esatpaşa'ya konuşmak için çağırdığı Gülerce'yi bir arkadaşıyla birlikte dövdü. Ardından da 'Bu olay burada bitti. Konuşursan, polise gidersen seni ve aileni yok ederiz' diye tehdit etti. Olayın ardından darp raporu alan Gülerce, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde şikayetçi oldu.

  CHP li vekil İlgezdi nin videosunu paylaşan çalışana dayak #2

  "KONUŞURSAN AİLENİ UNUT"

  Şehmus Gülerce, konuyla ilgili şunları söyledi:

  "O gün videoyu ilk kez gördüm. Bunca şehidimizin olduğu kritik bir dönemde bu tarz görüntüler beni de rahatsız etti. Paylaştım, görmüşler. Battal Bey'in koruması Hamit Ş. aradı ve 'Videoyu sil' dedi. Sileceğimi söyledim. 'Silsen de silmesen de sana sıkacağım' dedi. Videoyu sildim. Gece yarısı beni görüşmeye çağırdı, gittim. Olay yerine başkanın belediyeye ait siyah koruma aracıyla gelmişti. Silahını çıkarıp kabzasıyla kafama vurdu. Yanında tanımadığım biri daha vardı. Darplardan ötürü düştüm. Sonunda da 'Bu olay burada bitti. Konuşursan, polise gidersen aileni unut. Seni ve aileni yok ederiz' dedi. Darp raporu alıp şikayetçi oldum. İkimiz de haksız yere işten çıkarıldık. Belediye başkanının sekreteri, benden özel işleri için talepte bulunuyordu. Gideceği yerlere benim götürmemi istiyordu. 'Araç resmi plakalı. özel işleriniz için bu aracı kullanamazsınız' dedim. Tartıştık. Beddua etti. Sonra da işten çıkarıldım. Bizim gibi haksız yere işten çıkarılan bir arkadaşımızın davasında şahit oldum. Filiz'in işine tazminatsız son verdiler. Davayı açtık. Ben de dava açacağım. Tehdit nedeniyle aileme zarar gelmesinden korkuyorum"

  CHP li vekil İlgezdi nin videosunu paylaşan çalışana dayak #3
  (PKK'lı teröristin cenaze törenine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ile birlikte katılan Gamze Akkuş İlgezdi, tabutun başında gözyaşı dökmüştü)


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir