Euro
15.1773
-0.43%
Dolar
13.3773
-0.36%
Altın
793.7090
-0.26%
Borsa
2,014.21
-1.36%
Bitcoin
579.077
0.81%
8ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 8 C

  Cinsel ilişki tuzağı kuran çeteye operasyon

  Adana polisi, cinsel ilişki tuzağıyla müşterilerinin paralarını çalan çeteyi müşteri kılığına girdiği operasyonla yakaladı.
  • DHA
  • 28.10.2017 - 10:47
  Cinsel ilişki tuzağı kuran çeteye operasyon

  Adana'da yaşanan olayda, Hatice B. ve Sabia K., konsomatris olarak çalıştıkları bara gelen 45 yaşındaki Ali Ş. ile eğlendi. Kadınlar daha sonra Ali Ş.'ye cinsel ilişki teklif ederek evlerine götürdü.

  ERKEK KARDEŞİYLE İŞBİRLİĞİ YAPTI

  Bir süre sonra eve gelen Hatice B.'nin işbirliği yaptığı kardeşi 22 yaşındaki Ali Can B. ve 47 yaşındaki Metin K., Ali Ş.'nin boğazına bıçak dayayıp paralarını istedi.

  Cinsel ilişki tuzağı kuran çeteye operasyon #1

  EVLİ OLDUĞU İÇİN ŞİKAYETÇİ OLAMADI

  Parası olmadığını belirten Ali Ş.'nin otomobilinin anahtarını aldığı öne sürülen iki şüpheli araçtaki 89 bin 250 lira parayı aldı. Ayrıca otomobilde bulunan kredi kartı ile 3 bin lira para çekti. Olayın ardından evden çıkan Ali Ş. evli olduğu için polise gidip şikayetçi olmadı.

  ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI ÇEKİP ŞANTAJ YAPTILAR

  Hatice B.'nin 26 Ekim'de, yine aynı bara eğlenmek için gelen Hasan A.'ya cinsel ilişki teklif etti. Eve giden adam, soyunduğu sırada içeri Metin K., elindeki bıçağı Hasan A.'nın boğazı ve kalbine dayadıktan sonra parasını istedi. Hasan A. yanında parasının olmadığını söyleyince, Metin A. çıplak adamın fotoğraflarını çektikten sonra cep telefonundan ailesinin de numarasını alarak, fotoğrafları yakınlarına göndereceğini söyledi. Aynı zamanda Hasan A.'ya boş senete imza attırıldı. Evden çıkan Hasan A., polise giderek şikayetçi oldu.

  Cinsel ilişki tuzağı kuran çeteye operasyon #2

  GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ İNCELENDİ

  Olayın ortaya çıkmasının ardından, polis söz konusu bara giderek, güvenlik kamera görüntülerini inceledi. Eve gitmeden bir restoranda yemek yiyen Hasan A.'nın, Hatice B.'ye bir demet gül aldığı, yemek yedikten sonra ayrıldıklarını anın güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı.

  POLİS MÜŞTERİ GİBİ DAVRANDI

  Şüphelileri yakalamak için müşteri gibi davranan polis, kadınlara buluşup cinsel ilişkiye girmek istediklerini söyledi. Teklifi kabul eden Hatice B. yanında Metin K. ile verilen adrese gelince yakalandı. Evlerde yapılan aramalarda 92 bin 250 lira para ele geçirildi. Yakalanan zanlılar ise suçlarını kabul etmedi. Şüpheliler, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

  Cinsel ilişki tuzağı kuran çeteye operasyon #3

  Cinsel ilişki tuzağı kuran çeteye operasyon #4

  Cinsel ilişki tuzağı kuran çeteye operasyon #5

  Cinsel ilişki tuzağı kuran çeteye operasyon #6


  Görüş Bildir