Petrol
97.42
1.15%
Euro
18.449
0.94%
Dolar
17.8721
-0.15%
Altın
1.033
-0.05%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
428.679
2.65%
29ºC
İstanbul
Çok bulutlu 29 C

  Çocuğun kulağından canlı örümcek çıktı

  Manisa'nın Akhisar ilçesinde kulak ağrısı sonucu hastaneye giden çocuğun kulağından canlı bir örümcek çıktı.
  • DHA
  • 05.09.2016 - 17:12
  Çocuğun kulağından canlı örümcek çıktı

  Çocuğun kulağından canlı örümcek çıktı #1

  Doktora kulak ağrısı şikayetiyle gittiğini kaydeden 8 yaşındaki Kenan Ege Bal, “Köyde tarlaya gitmiştik ve o gece tarlada yattık. Gece uyurken birden kulağımda şiddetli bir ağrı ve kaşıntı oldu. Ağrıdan uyuyamadım ve sabah erkenden annem ve babamla doktora geldik. Kulak burun boğaz doktorunun odasına girdik. Doktorum sağ kulağımdan hareket eden bir örümcek çıkarınca annem, babam ve ben gözlerimize inanamadık ve çok korktuk" dedi.

  "HAREKETLİ ÖRÜMCEĞİ GÖRÜNCE BEN BİLE İRKİLDİM"

  Sonuçtan dolayı çok şaşkın olduğunu ifade eden baba Mustafa Bal, "Çocuğumuzun kulağından böyle bir şey çıkacağını beklemiyorduk. Yıllardır çiftçilik yapıyorum doktor beyin müdahalesi sonrasında oğlumun kulağında çıkan hareketli örümceği görünce ben bile irkildim. Fakat doktor beyin ilgili ve soğukkanlı yaklaşımı bizi rahatlattı. Ona bu yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi.

  Çocuğun kulağından canlı örümcek çıktı #2

  "TARIMLA UĞRAŞAN AİLELERDE SIK KARŞILAŞTIĞIMIZ BİR DURUM"

  Özel bir uğraş sonucu örümceği canlı olarak kulaktan çıkardıklarını ifade Özel Akhisar Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Gökhan Karadağ ise "Çevremizde tarımla uğraşan ailelerde daha sık karşılaştığımız bu durumla özellikle yaz aylarında karşı karşıya kalmaktayız. Kenan Ege’nin kulağındaki örümceğin kulak kanalının derinlerine kaçmasını ve zarar vermesini engellemek amacıyla derhal kulağı özel bir solüsyonla yıkayarak örümceği canlı bir şekilde çıkarttık ve dış kulak kanalını muayene ettik. Muayene sonrasında çok ciddi bir sıkıntı olmadığını tespit ettik ve Kenan Ege'yi ayaktan tedavi ederek önerilerle uğurladık" diye konuştu.

  Çocuğun kulağından canlı örümcek çıktı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir