Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
584.716
-0.55%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Çöpte salatalık bulan Suriyeli çocuğun sevinci İZLE

  Antalya'da Suriyeli bir çocuk, ailesiyle yiyecek bir şeyler bulmak için gittiği halde karıştırdığı çöpten salatalık çıkınca sevinçten havaya uçtu.
  • 06.01.2015 - 11:01
  Çöpte salatalık bulan Suriyeli çocuğun sevinci İZLE

  Çöpte salatalık bulan Suriyeli çocuğun sevinci İZLE #1

  Antalya'da, ayaklarında terlikle, çorapları bile bulunmayan çocuklar atık sebze ve meyveleri toplamak için çöp konteynerlerine girdi. Konteynerin içinde bir süre çöpleri karıştıran Suriyeli bir çocuk, daha sonra dışarı çıkarak bulduğu salatalıkla annesine koştu. İsmi bilinmeyen erkek çocuğunun elindeki iki adet salatalıkla annesine koşarken yaşadığı sevinç yüzüne yansıdı.

  ÇÜRÜK YİYECEKLERİ ÇUVALA DOLDURDULAR

  5 yaşlarındaki kız çocuğu ise girdiği konteynerde bir şey bulamadı. Aile, diğer konteynerlerden buldukları, çürük portakal, karnabahar, lahana ve marulu çuvala doldurdu. Bebek arabasına konulan çuval, çocukların en büyüğü tarafından taşındı.

  Çöpten salatalık bulan Suriyeli çocuğun sevinci İZLE

  Çöpte salatalık bulan Suriyeli çocuğun sevinci İZLE #2

  ANTALYA MÜLTECİ KABUL ETMİYOR

  Antalya, İçişleri Bakanlığı'nın Suriyeli vatandaşlar için uygulanacak genel uygulamadan farklı olarak Suriyeli mülteci kabulü yapmıyor. Mevcut Suriyeli ailelerin ihtiyaçlarının karşılanmaya çalışıldığı Antalya'da, kentin Suriyeliler açısından bir cazibe merkezi haline gelmemesi için farklı tedbirler uygulanıyor. Antalya Valisi Muammer Türker, kentteki Suriyeliler için "Devletimizin genel politikasına aykırı bir durum söz konusu değildir" açıklaması yapmıştı.

  Çöpte salatalık bulan Suriyeli çocuğun sevinci İZLE #3

  Çöpte salatalık bulan Suriyeli çocuğun sevinci İZLE #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir