Euro
10.2084
0.98%
Dolar
8.3638
0.63%
Altın
501.06
0.42%
Borsa
1.462
0.51%
Bitcoin
364.613
-1.85%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C
  Cübbeli Ahmet Hoca kızını evlendirdi

  Cübbeli Ahmet Hoca kızını evlendirdi

  Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Yüsra Ünlü hayatını Bolulu iş adamı Esat Palazoğlu ile birleştirdi.
  • İHA
  • 24.05.2016 - 13:15

  Cübbeli Ahmet Hoca kızını evlendirdi #1

  Bolulu işadamı Muhittin Palazoglu’nun kardeşi Esat Palazoğlu ve kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Yüsra Ünlü haremlik selamlık bir düğünle evlendi.

  AZİZ YILDIRIM, CÜBBELİ AHMET'İ YALNIZ BIRAKMADI

  İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Four Seanons İstanbul Bosphours Otel’de düzenlenen düğüne çok sayıda ünlü isim katıldı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, siyasiler ve sanat dünyasından birçok isim Palazoğlu ve Ünlü ailelerini yalnız bırakmadı.

  Cübbeli Ahmet Hoca kızını evlendirdi #2

  Cübbeli Ahmet Hoca'dan düğün açıklaması İZLE

  KURAN-I KERİM TİLAVETİ

  Cübbeli Ahmet Hoca ve Esat Palazoğlu’nun ağabeyi işadamı Muhittin Palazoğlu misafirleri kapıda karşıladı. Düğünde ilk önce Kuran-ı Kerim okundu.

  Eyüp Sultan Camii İmamı Metin Çakar’ın Kuran-ı Kerim tilaveti okuyarak başlayıp, Necip Karakaya’nın tasavvuf orkestrası ile devam eden gecede Alişan ilahi performansı sergiledi.

  Cübbeli Ahmet Hoca kızını evlendirdi #3

  DAVUTOĞLU TELEFONLA KATILDI, ERDOĞAN TELGRAF GÖNDERDİ

  Ardından yapılan nikah töreninde Esat Palazoğlu ve Yüsra Ünlü çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken, Esat Palazoğlu’nun nikah şahidi olacak olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti kongresi olduğu için düğüne katılamadı. Davutoğlu, telefonla davetlilere kısa bir konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da telgraf göndererek çifte mutluluklar diledi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir