Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
441.517
-0.01%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  'Cumhurbaşkanına Sorun' uygulaması başladı

  İsteyen herkes her konudaki sorusunu Cumhurbaşkanı Gül’e sorabilecek; sorularını video olarak da gönderebilecek.
  • 01.01.2012 - 13:57
  'Cumhurbaşkanına Sorun' uygulaması başladı

   Cumhurbaşkanına Sorun uygulaması başladı #1

  Bu uygulama, Cumhurbaşkanı Gül'ün halkla daha yakın temas halinde olmasını sağlayan yeni bir iletişim platformu değeri taşıyor.

  "CUMHURBAŞKANINA SORUN" UYGULAMASI NEDİR?"

  "Cumhurbaşkanına Sorun" adlı uygulamada, aylık dönemler halinde, isteyen herkes her konudaki sorusunu Cumhurbaşkanı Gül'e sorabilecek; dileyenler sorularını video olarak da gönderebilecek. Ayrıca herkes, uygulamada daha önce sorulmuş olan soruları da oylayabilecek. Böylece aylık periyotlar halinde dönemlere ayrılan uygulamada en çok oyu alan sorular ortaya çıkacak. Bu sorular arasından seçilecek beş sorunun sahibi, Çankaya Köşkü'nde sorularını bizzat Cumhurbaşkanı Gül'e sorabilecek. Video kaydına alınacak bu görüşmeler, yine aynı platformda yayınlanarak tüm dünyaya ulaşmış olacak.

  YENİ BİR İLETİŞİM PLATFORMU OLARAK "CUMHURBAŞKANINA SORUN"

  Cumhurbaşkanlığı kurumsal web sitesindeki "Cumhurbaşkanına Yazın" uygulaması, Twitter ve Facebook'taki hesaplar ile YouTube'daki kanalın ardından Cumhurbaşkanı Gül'ün yeni iletişim platformu "Cumhurbaşkanına Sorun", dileyen herkesin aracısız bir şekilde Cumhurbaşkanı Gül'e ulaşmasını mümkün kılacak bir uygulamadır. İletişim alanındaki, özellikle sosyal medyadaki, başarısı her zaman takdirle karşılanan Cumhurbaşkanı Gül, "Cumhurbaşkanına Sorun" uygulaması ile yepyeni bir iletişim zemini kurarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor.

  Cumhurbaşkanına Sorun Uygulamasına https://www.tccb.gov.tr/cumhurbaskaninasorun adresinden ulaşabilirsiniz.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir