Euro
11.0641
-0.66%
Dolar
9.5372
-0.49%
Altın
549.19
-1.39%
Borsa
1.509
1.09%
Bitcoin
596.210
-1.36%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal turu hizmete sunuldu

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın tüm bölümlerini bir araya getiren 360 derece panoramik sanal tur, güncellenerek yeniden hizmete sunuldu.
  • Haber Merkezi
  • 29.06.2015 - 14:33
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal turu hizmete sunuldu

  Toplumun farklı kesimlerinden çok sayıda misafire ev sahipliği yapan Cumhurbaşkanlığı Sarayı, 360 derece panoramik sanal tur uygulaması ile artık herkese bir tık uzaklıkta.

  CUMHURBAŞKANI SARAYI'NDAN GÖRÜNTÜLER

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal turu hizmete sunuldu #1

  CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYI ONLİNE ERİŞİME AÇILDI

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "milletin evi" olarak nitelendirdiği Cumhurbaşkanlığı Sarayı, sanal tur ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden online erişime açıldı.

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal turu hizmete sunuldu #2

  360 DERECELİK PANORAMİK SANAL TUR

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın tüm bölümlerini bir araya getiren 360 derece panoramik sanal tur, Cumhurbaşkanlığı'nın kurumsal internet sayfasında yapılan yenileme ile hizmete sunuldu. Yenilenen sanal turda Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın “ana tören alanı”, “ana bina”, “portreler”, “çok amaçlı salon”, “basın salonu”, “kış bahçesi”, “konferans salonu”, “fuaye”, “heyetler arası salon”, “kabul salonu”, “bekleme salonu”, “yemek salonu”, “havuzlu bahçe”, “idari bina”, “personel odası” ve “toplantı odası” gibi bölümlerine görsel olarak ulaşmak mümkün hale geldi.

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal turu hizmete sunuldu #3

  SANAL TURA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

  Uygulamanın girişinde bölümlerle ilgili kısa bilgilerin yer aldığı sanal tur, Adobe Flash desteği olan veya iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda da kullanılabiliyor. Web tarayıcılarında “sanal tur” uygulamasına "https://www.tccb.gov.tr/common/sanaltur/tur/index.html" adresinden ulaşıbiliyor.

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal turu hizmete sunuldu #4

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal turu hizmete sunuldu #5

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal turu hizmete sunuldu #6

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir