Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
414.155
-1.16%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C

  Dağlıca şehidi Tayfur Hançer'in ablasının feryadı

  Dağlıca'da şehit olan Piyade Uzman Çavuş Tayfur Hançer'in ablasının feryadı yürekleri dağladı.
  • Ajanslar
  • 09.09.2015 - 09:53
  Dağlıca şehidi Tayfur Hançer'in ablasının feryadı

  Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde meydana gelen saldırıda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Tayfur Hançer, Ardahan’ın Göle ilçesinde toprağa verildi. Hançer'in bayraklı tabutuna sarılan ablası "Seni biz böyle mi gönderdik? Tabutu açın kardeşimi görmek istiyorum. Belki de o değildir" diye ağlaması cenaze törenine katılanları gözyaşına boğdu.

  Dağlıca şehidi Tayfur Hançer in ablasının feryadı #1

  Hakkari'nin Dağlıca bölgesi'nde PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Tayfur Hançer, Ardahan’ın Göle ilçesine bağlı Eski Demirkapı Köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.

  Dağlıca şehidi Tayfur Hançer in ablasının feryadı #2

  Hakkari Dağlıca'daki saldırıda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Tayfur Hançer'in babası Selahattin Hançer'i (ortada) Ardahan Valisi Ahmet Deniz (sağda) teselli etti.

  "BELKİ DE O DEĞİLDİR"

  Kars'tan karayolu ile Göle'ye getirilen şehidin naaşı, Merkez Cami önünde Vali Ahmet Deniz, Ak Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Kargın, ailesi ve 10 bin kişi tarafından karşılandı. Tabuta sarılarak ağlayan Tayfur Hançer’in anne, babası ve kardeşlerinin ağıtları yürekleri dağladı.

  Dağlıca şehidi Tayfur Hançer in ablasının feryadı #3

  Tayfur Hançer'in bayraklı tabutuna sarılan ablası "Seni biz böyle mi gönderdik? Tabutu açın kardeşimi görmek istiyorum. Belki de o değildir" diye ağlaması cenaze törenine katılanları gözyaşına boğdu. Şehidin cenazesi Göle Merkez Camisinde kılınan nenaze namazının ardından , Eski Demirkapı Köyünde defnedildi.

  Dağlıca şehidi Tayfur Hançer in ablasının feryadı #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir