Euro
9.5299
0.06%
Dolar
8.0037
-0.02%
Altın
464.54
-0.14%
Borsa
1.321
0%
11ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 11 C

  Devlet Bahçeli nikah törenine katıldı

  MHP Milletvekili Tuğrul Türkeş'in oğlu Osman Türkeş'in düğün töreninde MHP lideri Devlet Bahçeli şahit oldu.
  • 19.10.2013 - 07:56
  Devlet Bahçeli nikah törenine katıldı

  Devlet Bahçeli nikah törenine katıldı #1

  MHP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş'in oğlu Osman Türkeş'in nikah törenine katılmak üzere Ankara'dan gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Çamlıca gişelerde yağmur altında bekleyen partililer karşıladı. Partililerin Bahçeli'nin elini öptüğü karşılamada İstanbul Milletvekilleri Celal Adan, Durmuş Ali Torlak, Konya Milletvekili Faruk Bal ve İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan da hazır bulundu.

  EVLİLİK CÜZDANINI BAHÇELİ VERDİ

  Konvoy eşliğinde nikah töreninin yapılacağı Büyük Kulüp'e gelen Bahçeli'yi kapıda Tuğrul Türkeş karşıladı. Yaklaşık 400 davetlinin katıldığı törende MHP'li vekillerin yanı sıra eski CHP milletvekili İlhan Kesici de Türkeş'i yalnız bırakmadı. MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in torunu olan Osman Türkeş'in nikah şahitliğini MHP lideri Bahçeli yaparken, gelinin şahitliğini Ahmet Münip Oniz üstlendi. Çiftin evlilik cüzdanını Başak Sedefgül'e taktim eden Bahçeli, geline bilezik taktı. 

  Nikah töreninin ardından kısa bir teşekkür konuşması yapan Tuğrul Türkeş, babası Alparslan Türkeş'ten bu yana devam eden bir gelenek olduğunu belirterek, gelin ve damada Kuran-ı Kerim ile Türk ve KKTC bayrakları verdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir