Petrol
94.44
-3.78%
Euro
18.2518
-0.81%
Dolar
17.9629
0.17%
Altın
1.026
-1.25%
Borsa
2857
-0.25%
Bitcoin
435.832
-0.52%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C
  Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den helallik ziyareti

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den helallik ziyareti

  Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Rize'de Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında katıldığı konferansta kendisiyle görüşmek isteyen fakat güvenlik güçlerince salondan yaka paça çıkarılan Mustafa Cebir'i yaşadığı köyde ziyaret etti.
  • 15.04.2014 - 10:11

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez den helallik ziyareti #1

  Mehmet Görmez dün Rize Müftülüğünce Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi spor salonunda düzenlenen Kutlu Doğum Haftası programında kürsüye çıktığı sırada Mustafa Cebir "Dinlemeyin bu gavuru" diye bağırdı. Diyanet İşleri Başkanı Görmez ile görüşmek istediğini söyleyen Cebir, güvenlik görevlileri tarafından susturulmaya çalışıldı. İkna edilemeyen yaşlı adam, yaka paça salondan dışarı çıkarıldı. Fenalık geçiren Cebir daha sonra tedbir amaçlı olarak hastaneye götürüldü.

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den helallik ziyareti

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez den helallik ziyareti #2

  GÖRMEZ’DEN HELALLİK ZİYARETİ

  Katıldığı konferansın ardından Mustafa Cebir'in yaşadığı Kalkandere ilçesine bağlı İnci köyüne giden Görmez, gül verdiği Cebir ile sohbet ederek sorunlarını dinledi.

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez den helallik ziyareti #3

  Cebir ile akşam namazını birlikte kılan Görmez, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "Amcamıza konferansta yapılan hareket bizleri üzdü. Konuyu bilseydim konferansı bırakır çıkar ve kapıda kendisini dinlerdim. Çok üzüntülüyüm. Bize hakkını helal etmesini istiyorum" dedi. Ziyaret nedeniyle oldukça mutlu olduğunu söyleyen Cebir ise sarıldığı Görmez'e hakkını helal ettiğini söyledi.

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez den helallik ziyareti #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir