Euro
10.1987
0.88%
Dolar
8.3525
0.49%
Altın
501.24
0.46%
Borsa
1.462
0.52%
Bitcoin
363.783
-2.18%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C

  Diyarbakır'da cadde ortasında silahlı kavga

  Diyarbakır'da iki grup arasında yol tartışması nedeniyle kavga çıktı. Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada yaralanan olmadı.
  • 18.01.2015 - 17:57
  Diyarbakır'da cadde ortasında silahlı kavga

  Diyarbakır da cadde ortasında silahlı kavga #1

  Diyarbakır'ın en işlek bölgesi olarak bilinen Yenişehir İlçesi'nde Ofis Ekinciler Caddesi üzerinde bugün akşam saatlerinde iki grup arasında tartışma yaşandı. Yol verme nedeniyle çıktığı belirtilen tartışma, tarafların yakınlarının da gelmesi üzerine bıçaklı, silahlı kavgaya dönüştü.

  SİLAHLA ATEŞ ETTİ

  Ellerinde bıçak ve tabanca olduğu görülen kişilerin kavgasına çevredeki vatandaşlar engel olmaya çalıştı. Toplanan kalabalığın durdurmaya çalıştığı iki grup, bir süre sonra birbirlerine saldırdı. Bu sırada kalabalık arasından çıkan bir kişi, elindeki silahı önce yere düşürdü. Silahı yerden alan kişi, daha sonra namluya mermi sürerek kavga için duran araca doğru ateş etti. Tabanca ile açılan ateşten sonra karşı taraf, araca binerek, ani bir hareketle kaçmaya başladı.

  Diyarbakır'da cadde ortasında silahlı kavga -Video

  Diyarbakır da cadde ortasında silahlı kavga #2

  YARALANAN OLMADI

  Ancak elinde silah bulunan ve adı öğrenilemeyen kişi, hızla uzaklaşan aracın arkasından bir kaç el daha ateş etti. Yenişehir Emniyet Müdürlüğü'ne yaklaşık 250 metre mesafede yaşanan ve yaklaşık 15 dakika süren silahlı kavganın yaşandığı bölgeye polisin gelmediği gözlendi. Ekinciler Caddesi'nin en kalabalık olduğu saatte meydana gelen ve silahların sıkıldığı kavgada şans eseri yaralanan olmadı.

  Diyarbakır da cadde ortasında silahlı kavga #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir