Euro
10.7874
0.35%
Dolar
9.2399
0.31%
Altın
529.99
0.42%
Borsa
1.433
0%
Bitcoin
588.894
-0.89%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Diyarbakırlı kuaför başarı belgesi getireni tıraş ediyor

  Diyarbakır'da bir erkek kuaförü, bir hafta boyunca takdir veya teşekkür belgesi getiren öğrencileri ücretsiz tıraş edecek.
  • AA
  • 13.06.2015 - 13:47
  Diyarbakırlı kuaför başarı belgesi getireni tıraş ediyor

  Merkez Bağlar ilçesindeki kuaför Berat Polatoğlu, bu yıl yaklaşık 2 bin el broşürünü okul önlerinde dağıtarak başarılı öğrencileri bedava tıraş edeceğini duyurdu.

  YOĞUN İLGİ

  Bunun üzerine karne günü takdir ve teşekkür belgesi alan öğrenciler, kuaför dükkanında yoğunluğa neden oldu. Polatoğlu, dükkanda kuyruk oluşturan ve sıra beklerken müzik eşliğinde halay çeken öğrencilere pasta ve meyve suyu ikramında bulundu.

  Diyarbakırlı kuaför başarı belgesi getireni tıraş ediyor #1

  "AMACIM EĞİTİME KATKI SUNMAK"

  Kuaför, öğrencileri mutlu etmek için başlattığı bu uygulamayı 4 yıldır sürdürdüğünü söyledi.

  Polatoğlu, 4 yıl önce başarı belgesi getiren 12 öğrenciyi tıraş etmekle başladığı uygulamayı yoğun ilgi ve memnuniyet dolayısıyla geleneksel hale getirdiğini ifade ederek, "Ders notları düşük olduğu için kampanyadan faydalanamayan öğrencilerin bir sonraki dönem teşekkür belgesi getirdiğine şahit oldum. Bir hafta sürecek promosyonda amacım, öğrencileri motive ederek, eğitime katkı sunmaktır" dedi.

  Diyarbakırlı kuaför başarı belgesi getireni tıraş ediyor

  GEÇEN YIL 350 ÖĞRENCİ TIRAŞ ETTİ

  Öğrencilerle bir arada oldukça eğitime ne kadar motive olduklarını gördüklerini anlatan Polatoğlu, uygulamayı sürdürmekte kararlı olduğunu belirterek, "Gelen öğrencilere ikramlarda da bulunuyoruz. Onların eğlenmesini, hoşça vakit geçirmesini sağlıyor, saçlarını tıraş ederek de başarılarına ortak oluyoruz. Bir hafta sürecek promosyonumuzdan faydalanmak isteyen öğrencileri bekliyoruz" diye konuştu.

  Diyarbakırlı kuaför başarı belgesi getireni tıraş ediyor #2

  Polatoğlu, geçen yıl yaklaşık 350 öğrenciyi tıraş ettiklerini, bu yıl bu sayının 450'ye ulaşacağını düşündüklerini söyledi.

  "TRAŞ OLMAK İÇİN ABLASININ KARNESİNİ GETİRDİ"

  "Geçen yıl bir öğrenci, tıraş olmak için ablasının karnesini getirdi" diyen Polatoğlu, öğrencinin karnesini kontrol ettiklerinde karnenin kendisine ait olmadığını fark ettiklerini ancak kırmamak için tıraşını yaptıklarını belirtti.

  Diyarbakırlı kuaför başarı belgesi getireni tıraş ediyor #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir