Euro
10.3083
-0.01%
Dolar
8.7616
0%
Altın
492.22
0.27%
Borsa
1.401
-0.43%
Bitcoin
389.415
4.25%
13ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 13 C

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü

  Trabzon'da hasta torununu doktora götüren Gülsen Paslı, geri döndüğünde tek katlı evinin yerle bir olduğunu gördü.
  • DHA
  • 30.01.2019 - 23:23
  • Güncelleme : 30.01.2019 - 23:23
  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü

  Dün Arsin İlçesi Yeniköy Mahallesi’nde meydana gelen olayda, anne ve babasından kalan evde 2 çocuğu ve torunu ile yaşayan Gülsen Paslı, ilçeye indi. Hasta torununu doktora götüren kadın geri döndüğünde tek katlı evinin yerle bir olduğunu görünce hayatının şokunu yaşadı. Tüm eşyaları yıkılan evin enkazı altında kalan kadın, suç duyurusunda bulundu. Jandarma ekipleri, yıkılan evin enkazında inceleme yaptı. Evin dozerle yıkıldığı belirlendi. Görgü tanıklarının ifadesine başvurulan olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Gülsen Paslı geçici olarak ilçede kızının evine yerleşti.

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü #1

  "KARDEŞİMİN YIKTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

  Evi anlaşmazlık yaşadığı kardeşleri N.S. ve Z.S.'nin dozerle yıktırdığını öne süren Gülsen Paslı, “İki kızım ve torunum ile bu evde yaşıyorduk. Ev anadan, babadan kalma müşterek bir ev. 9 kardeşiz fakat diğer kardeşlerim gelip geçmezler. Biz burada hem hayvancılık yapıyoruz hem de bağ bahçe işleriyle uğraşıyoruz. Torunum rahatsızlandığı için ilçeye doktora gittik. Doktordan döndüğümüzde evin olmadığını gördük. İlk başta heyelan mı oldu diye düşündüm. Fakat dozerle yıkılmış, teker izleri var. Evi kardeşlerimin yıktığını düşünüyorum” dedi.

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü VİDEO

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü #2

  Kardeşi ile annelerinin bakımı konusunda anlaşmazlık yaşadığını anlatan Paslı, “Onlar istiyor ki hep ben bakayım. Fakat onlar şehirde kaloriferli evde yaşıyorlar ve durumları çok iyi. Ben zaten fındık zamanı annemi alıp bakıyorum. Bu yüzden kardeşlerim tarafından evimin yıkıldığını düşünüyorum.  Bütün eşyalarım enkaz altında kaldı. Bir tavuğum da enkazda öldü. Maddi manevi çok zor durumdayım, kış günü bu yapılan hangi insanlığa sığar?” diye konuştu.

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü #3

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü #4

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü #5

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü #6

  Doktordan döndüğünde evinin yıkıldığını gördü #7

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir