Petrol
112.38
0.40%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
479.730
0.11%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 16 C
  Dolapdere ve Gazi Mahallesi'nde IŞİD protestosu

  Dolapdere ve Gazi Mahallesi'nde IŞİD protestosu

  Beyoğlu Dolapdere'de, Kobani'ye yönelik IŞİD saldırılarını protesto eden yüzleri maskeli bir grup, çöp konteynerleriyle yola barikat kurdu.
  • 06.10.2014 - 22:14

  Akşam saatlerinde Hacıahmet Mahallesi'nde toplanan yüzleri maskeli bir grup çöp konteynerleriyle yola barikat kuran göstericilere polis müdahale etti.

  Dolapdere ve Gazi Mahallesi nde IŞİD protestosu #1

  POLİSLERE MOLOTOF KOKTEYLİ ATTILAR

  Eylemciler, olay yerine gelen polislerin kullandığı zırhlı araca da molotof kokteyli attı. Bunun üzerine, polis ekipleri gruba boyalı plastik mermi ve gaz bombasıyla karşılık verdi. Grup, polisin üzerine havai fişek atarak ara sokaklara kaçtı.

  Dolapdere ve Gazi Mahallesi nde IŞİD protestosu #2

  GAZİ MAHALLESİ DE KARIŞTI

  Gazi Mahallesi'nde de, Kobani'ye yönelik IŞİD saldırılarını protesto eden bir grup, polise havai fişek ve molotof kokteyli attı. Polis de gruba biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Ara sokaklara dağılan gruptan bazı kişiler bir belediye otobüsünü ateşe verdi.

  Dolapdere ve Gazi Mahallesi'nde IŞİD protestosu İZLE

  İsmetpaşa Caddesi üzerinde akşam saatlerinde toplanan grup, polise havai fişek ve molotof kokteyli atmaya başladı. Polis de göstericilere biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Bir polis helikopterinin de havadan destek verdiği görüldü.

  BELEDİYE OTOBÜSÜ YAKILDI

  Müdahale sonrası grup ara sokaklara dağılırken, bazı göstericiler Esentepe Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerindeki bir belediye otobüsünü ateşe verdi.

  Dolapdere ve Gazi Mahallesi nde IŞİD protestosu #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir