Petrol
107.97
-1.04%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
479.213
-0.35%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C
  Düğün konvoyunun önünü kesenlere para cezası verilecek

  Düğün konvoyunun önünü kesenlere para cezası verilecek

  Düğün konvoyunun önünü kesen ya da ışıkta bekleyen araçların camını silip para talep eden kişilere para cezası verilecek.
  • 13.09.2014 - 11:36

  bahsis

  Emniyet Genel Müdürlüğü, düğün konvoylarının önünü keserek ya da trafik ışıklarında araç camı silerek para talep eden kişilerin, vatandaşların can ve mal güvenliğini tehlikeye atması üzerine yeni bir genelge hazırladı.

  BAHŞİŞ İÇİN DAMADIN ÖLDÜRÜLMESİNİN ARDINDAN POLİS HAREKETE GEÇTİ

  Daha önce yayımladığı genelgelerle tüm birimleri uyaran Genel Müdürlük, İstanbul Bahçelievler'de düğün konvoyunun önünü kesenlerin bahşiş için damadı öldürmesinin ardından yeniden harekete geçti.

  CAM SiLENLERE PARA CEZASI

  Emniyet Genel Müdürlüğünce hazırlanan genelgeye göre, bahşiş almak için düğün konvoylarının önünü kesen ya da trafik ışıklarında araçların camını silip vatandaşlardan para isteyenlere para cezası uygulanacak. Ayrıca araçların camlarını silerek, mendil, çiçek, hediyelik eşya satarak veya dilencilik yaparak para toplamaya çalışanlara da müsaade edilmeyecek.

  BAHŞİŞ İÇİN DAMADIN KAFASI OTOMOBİLİN CAMINA SIKIŞTIRILMIŞTI

  İstanbul Bahçelievler'de bahşiş için tartıştıkları damadın kafasını otomobilin camına sıkıştırarak metrelerce sürüklemişlerdi.

  İstanbul'da bahşiş için damadı öldürdüler İZLEDüğün konvoyunun önünü kesenlere para cezası verilecek #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir