Euro
11.1413
1.04%
Dolar
9.5311
0.54%
Altın
551.42
0.63%
Borsa
1.522
0.18%
Bitcoin
570.001
1.38%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Edirne'de bir hırsız soygun için girdiği markette el öptü

  Elinde bıçakla markete giren ve market sahibini tehdit ederek para isteyen kişi, market sahibi dişli çıkınca, el öpüp helallik istedi.
  • 03.01.2015 - 14:42
  Edirne'de bir hırsız soygun için girdiği markette el öptü

  Edirne de bir hırsız soygun için girdiği markette el öptü #1

  Uzunköprü ilçesinde iki kişi, Bilgehan isimli markete gasp için girdi. Şahıslardan biri dışarıda gözcülük yaparken bir diğeri market sahibi Şenol Karabacak’a bıçakla saldırmaya başladı. Market sahibi Karabacak da masanın üzerinde bulunan bıçağı alarak gaspçıya saldırmaya başladı. Gaspçı marketçiyle başa çıkamayınca marketçinin elini öperek helallik istedi. Daha sonra marketten uzaklaştı. Marketçi ve soyguncu arasında geçen bu anlar ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

  Market sahibi Karabacak, daha sonra durumu 155 polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler markette incelemelerde bulundu. İlk belirlemelere göre gaspçıların Keşan ve Edirne merkezde yaşadıkları ve daha önceleri de böyle girişimlerde bulundukları belirlendi.

  Edirne'de bir hırsız soygun için girdiği markette el öptü İZLE

  YA PARANI YA CANINI

  Olaydan sonra açıklama yapan Market sahibi Şenol Karabacak, “Şahıs dükkânıma geldi ve Ya canını, ya da paranı diyerek üzerime saldırmaya başladı. Ben de kendimi korumak amacıyla o anda bulduğum bıçakla gaspçının üzerine saldırdım. Sonra kendini acındırmaya başladı. Sonra ağabey en azından 10 TL ver dedi. Ancak şahsın uyuşturucu madde kullandığı belliydi. Bıçakla çok cebelleştik, üzerime geldi saldırdı. Kasanın üzerinde bulunan su şişelerini üzerine attım. Sonra da dükkândan elimi öperek ve helallik isteyerek ayrıldı” dedi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir