Euro
10.0217
0.42%
Dolar
8.4511
0.55%
Altın
491.88
0.58%
Borsa
1.42
0.81%
Bitcoin
319.364
-0.47%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Edirneli aile annesinin bakmadığı kuzuya sahip çıktı

  Edirne’de hayvancılıkla uğraşan Aydoğdu ailesi, örnek bir davranışa imza attı.
  • 13.03.2015 - 17:06
  Edirneli aile annesinin bakmadığı kuzuya sahip çıktı

  vergi.jpg

  Aile, 2 ay önce üçüz olarak doğan ancak annesi tarafından bakılmayan minik kuzuya evlerinde bebek gibi bakıyor. Çiftlik sahibi 76 yaşındaki Nail Aydoğdu, ‘Karagöz’ ismini verdikleri minik kuzuyu bir an olsun yanlarından ayırmadıklarını belirterek, "Eşim gece kucağına alıp onunla uyuyor" dedi.

  Edirneli aile annesinin bakmadığı kuzuya sahip çıktı #2

  KUZUYLA UYUYORLAR

  Edirne’nin Karaağaç Mahallesi’nde çiftlikleri bulunan Aydoğdu Ailesi, herkese örnek olacak bir davranış sergileyerek annesinin bakmadığı minik kuzuya evlerinde adeta bebek muamelesi yapıyor. Her gün belirli aralıklarla altını bebek beziyle bağlayan hayvansever çift, gece kuzuyla birlikte uyuyor.

  Edirneli aile annesinin bakmadığı kuzuya sahip çıktı #3

  KUZUYU TORUNLARINDAN AYIRMIYOR

  Hayvan çiftlikleri bulunan ve yıllardır kuzu yetiştiriciliği yapan Nail Aydoğdu, 2 ay önce üçüz olarak doğan ancak annesi tarafından bakılmayan ‘Karagöz’ ismini verdikleri kuzuyu torunlarından ayırmadığını söyledi.

  Kuzunun zaman zaman küçük haylazlıklar yaparak evden kaçmaya çalıştığını ve annesini aramaya gittiğini söyleyen hayvansever yaşlı adam, eşi Gülseren Aydoğdu’nun minik kuzuya evin içinde bebek gibi baktığını ve gece onunla birlikte uyuduğunu ifade etti.

  Edirneli aile annesinin bakmadığı kuzuya sahip çıktı #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir