Petrol
112.78
0.66%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
485.683
1.21%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  Erdoğan Gönüllüleri Kasımpaşa'da buluştu

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sevenlerince kurulan "Erdoğan Gönüllüleri" Platformu'nun üyeleri, Kasımpaşa'da bir araya geldi.
  • 06.08.2014 - 00:58
  Erdoğan Gönüllüleri Kasımpaşa'da buluştu

  Erdoğan Gönüllüleri Kasımpaşa da buluştu #1

  Cezayirli Hasan Paşa Parkı'nda, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, Erdoğan'ın sporcu arkadaşları, dostları, komşuları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

  Program kapsamında, parkın girişinde Başbakan Erdoğan'ın fotoğraflarından oluşan sergi açıldı. Sergiyi gezen katılımcılar, hatıra fotoğrafı çektirerek boş kutulara Erdoğan'a destek mesajlarını yazdı. 

  Başkan Demircan'ın katılımcıları selamlamasının ardından, Erdoğan'ın birlikte futbol oynadığı sporcu arkadaşları adına Erokspor Kaptanı Güngör Çağtuğ, konuşma yaptı. 

  Çağtuğ, Erokspor olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gönülden bağlı olduklarını söyleyerek, "O nereye biz oraya. Allah nasip ederse 40 sene evvel söylemişti; 'Biz bu memlekette başbakan da olacağız, cumhurbaşkanı da olacağız.' Cenab-ı Allah nasip eder sayın Başbakanımızı, cumhurbaşkanı görürüz" diye konuştu. 

  Erdoğan Gönüllüleri Kasımpaşa da buluştu #2

  Erdoğan'ın çocukluk arkadaşı Fikret Kurt ise "Takımımız bölgesel amatör kümeye çıktı. Bu gururu ona yaşattığımız için çok sevinçliyiz. İleriki yıllarda bizlerden yardımlarını esirgemeyeceğine inanıyoruz. Bizler Recep Tayyip Erdoğan'a gönül bağımızla bağlıyız, cumhurbaşkanı olacağına inanıyoruz. Allah ona uzun ömürler nasip etsin" ifadelerini kullandı. 

  Etkinlik, katılımcılara "Erdoğan Gönüllüsü" rozeti takılmasıyla sona erdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir