Euro
10.7429
-0.04%
Dolar
9.2575
-0.04%
Altın
526.43
0.01%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
572.783
2.27%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Erdoğan'dan Suudi Kralı'na geçmiş olsun telefonu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, hastanede tedavi görmekte olan Suudi Arabistan kralının sağlık durumu hakkında bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti.
  • 18.01.2015 - 14:50
  Erdoğan'dan Suudi Kralı'na geçmiş olsun telefonu

  Erdoğan dan Suudi Kralı na geçmiş olsun telefonu #1

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Başbakan Birinci Yardımcısı ve Savunma Bakanı Veliaht Prens Selman bin Abdülaziz Al Suud ile bugün bir telefon görüşmesi yaptı.

  KRAL HAKKINDA BİLGİ ALDI

  Telefon görüşmesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir süredir hastanede tedavi görmekte olan Kral Abdullah bin Abdülaziz Al Suud'un sağlık durumu hakkında Veliaht Prens Selman bin Abdülaziz Al Suud'dan bilgi aldığı ve geçmiş olsun dileklerini ilettiği belirtildi.

  KRAL'IN DURUMU İYİLEŞİYOR

  Veliaht Prens Selman bin Abdülaziz Al Suud'un, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiği görüşmede, Kral Abdullah bin Abdülaziz Al Suud'un sağlık durumunun iyileşmekte olduğu bilgisini verdiği öğrenildi.

  ACİL ŞİFALAR DİLEDİ

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz Al Suud için Allah'tan acil şifalar dilediği belirtildi. Erdoğan'ın, Veliaht Prens başta olmak üzere kraliyet ailesinin diğer bireylerine ve kardeş Suud halkına iyi dileklerini ve sevgilerini ilettiği açıklandı.

  Suudi Arabistan'ın 91 yaşındaki kralı Abdullah bin Abdülaziz Al Suud rahatsızlığı nedeniyle halen hastanede bulunuyor.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir