Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
485.175
-2.97%
-3ºC
İstanbul
Hafif kar -3 C

  Erdoğan'dan adaşına çeyrek altın

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa'da dünyaya gelen ve kendisiyle aynı ad ve soyadı taşıyan bebeğe çeyrek altın gönderdi.
  • 23.11.2014 - 11:39
  Erdoğan'dan adaşına çeyrek altın

  Erdoğan dan adaşına çeyrek altın #1

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşayan ve dünyaya gelen üçüncü çocuklarına Recep Tayyip adını veren aralarında soyadı benzerliği bulunan aileye, çeyrek altın hediye etti.

  ALTIN, BURSA VALİSİ TARAFINDAN TAKILDI

  Cumhurbaşkanı'nın hediyesi aileye, kendilerini evinde ziyaret eden Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve eşi tarafından verildi. İnegöl'de yaşayan Pınar ve Tuncay Erdoğan çifti, 27 Ekim günü dünyaya gelen üçüncü çocuklarına, çok sevdikleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adını koydular. Bu olayın basında yer almasından sonra Bursa Valiliğini arayan Cumhurbaşkanlığı, Vali Karaloğlu'ndan, aileyi ziyaret edip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hediyesi olan çeyrek altının takılmasını istedi.

  Erdoğan dan adaşına çeyrek altın #2

  "İNŞALLAH İSMİYLE BÜYÜR"

  Bunun üzerine Bursa Valisi Münir Karaloğlu dün akşam eşi Sevim Karaloğlu ile birlikte İnegöl'e gelip Erdoğan ailesini ziyaret etti. Vali Karaloğlu, "Medyada çıkan haberden sonra, Cumhurbaşkanlığından arandık. Cumhurbaşkanımızın hediyesini gönderiyoruz. Siz taktim edin' dendi. Biz bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın adaşına hediyesini getirdik. İnşallah ismiyle büyür, sağlıklı bir bebek olur. İnşallah hem ailesine, hem ülkesine ve vatanına hayırlı bir evlat olur diye dua ediyoruz. Cumhurbaşkanımız ve eşleri Emine Erdoğan Hanımefendinin dualarını ve hediyelerini bu akşam getirdik. Sağlıkla büyüsün diye dua ediyoruz" dedi.

  Erdoğan dan adaşına çeyrek altın #3


  Görüş Bildir