Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
711.975
1.40%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Erzincan'da kurban yakalama timi antrenmanlara başladı

  Erzincan Belediyesi bünyesinde, kaçan kurbanlık hayvanlara müdahale etmek için oluşturulan "kurban yakalama timi" antrenmanlara başladı.
  • 25.09.2014 - 12:48
  Erzincan'da kurban yakalama timi antrenmanlara başladı

  Erzincan da kurban yakalama timi antrenmanlara başladı #1

  Erzincan Belediyesi bünyesinde kaçan kurbanlık hayvanlara müdahale etmek için her yıl oluşturulan 'kurban yakalama timi' antrenmanlara başladı. Bu yıl time araçların giremeyeceği bölgelerde görev yapacak 2 kişilik atlı ekip de katıldı.

  UYGULAMALI OLARAK ÖĞRENİYOR

  Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi antrenmanlara başlayan 8 kişilik ekip, kaçan kurbanlara nasıl müdahale edeceklerini uygulamalı olarak öğreniyor. Koşu ve kondisyon hareketleri yapan, şınav çeken ekip üyeleri, kaçan kurbanlığa kement ve uyuşturucu silahla müdahale eğitimi de aldı.Erzincan da kurban yakalama timi antrenmanlara başladı #2

  EĞİTİM BAYRAMA KADAR DEVAM EDECEK

  Eğitime bayrama kadar devam edecek time, bayram süresince belediyenin 'Alo 153' telefon hattından ulaşılabilecek. Ekip Şefi Ertuğrul Telli, her yıl belediye bünyesinde 'kurban yakalama timi' kurulduğunu belirtti.

  Erzincan da kurban yakalama timi antrenmanlara başladı #3

  "GÜNDE 2 SAAT ANTRENMAN YAPIYORUZ"

  Kaçan kurbanlıkları en kısa zamanda etkisiz hale getirmek için uğraş verdiklerini ifade eden Telli, "Günde 2 saat antrenman yapıyoruz. Bu sene bir değişiklik yaptık, atlı ekip de oluşturduk" dedi.

  Erzincan da kurban yakalama timi antrenmanlara başladı #4

  Erzincan da kurban yakalama timi antrenmanlara başladı #5

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir