Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
472.144
-2.86%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Erzurum'da bir kadın kocasını sokak ortasında vurdu

  Erzurum'da bir kadın, kendisini aldatan kocasını silahla vurduktan sonra polisi arayarak teslim oldu. "Abla ne yaptın sen?" diyen görgü tanığına "Bırakın ölsün" diyerek tepki gösterdi.
  • 23.09.2014 - 12:10
  Erzurum'da bir kadın kocasını sokak ortasında vurdu

  Lalapaşa Mahallesi 50. Yıl Caddesi'nde Kezban K., kaldırımda yürüyen eşi Ersin K.'yi, Kazım Karabekir İş Merkezi önünde silahla vurdu. Eşini karnından yaraladıktan sonra, polisi arayarak, eşini vurduğunu ihbar etti.

  Erzurum da bir kadın kocasını sokak ortasında vurdu #1

  "ABLA NE YAPTIN SEN"

  Bu arada görgü tanıklarından Harun T., gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın yanında gerçekleştiğini belirterek, şöyle konuştu: "Kadın, adamı burada yakaladı. Adam yürüyordu, 'dur' dedi. Silahını çantasından çıkardı, hiçbir şey konuşmadı, direk vurdu adamı. Vurduktan sonra, başında bekledi. Ben yanına gittim, 'Silahı çantana koy' dedim. Sonra silahı çantasına koydu. 'Abla ne yaptın sen?' dedim. 'Benim üstüme gelme, ben zaten buradayım, bir yere gideceğim de yok. Polisi arıyorum' dedi. Sonra polisi aradı.

  Erzurum'da bir kadın kocasını sokak ortasında vurdu

  Erzurum da bir kadın kocasını sokak ortasında vurdu #2

  "BIRAKIN ÖLSÜN"

  Kadının, ambulans gidene kadar adamın yanında beklediğini anlatan Harun T., "Hiç gitmedi, kaçmadı, burada bekledi. Ben 'kocan ölecek' dedim. Kadın ise 'Çoluğundan çocuğundan haberi yok. Ölsün. Bir o.....ya bizi terk etti' dedi. Adama 'Gözlerime bak. Bugün son günün' dedi" ifadelerini kullandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir