Euro
15.4750
0.92%
Dolar
13.6191
1.35%
Altın
796.9360
1.38%
Borsa
1,979.83
-5.08%
Bitcoin
573.074
-0.63%
5ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 5 C

  Esenler'de polise saldırı iddiası İZLE

  Emniyet güçlerinin Esenler'in Karabayır mahallesinde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradığı, olay esnasında görgü tanıklarının silah sesleri duyduğu iddia edildi.
  • 20.11.2014 - 12:36
  Esenler'de polise saldırı iddiası İZLE

  esenler

  İstanbul polisi olayın yaşandığı yere yakın bir noktada Esenler Karabayır mahallesinde çok geniş kapsamlı narkotik ve asayiş operasyonu yapıyordu.

  Atışalanı köprü altında yunus polislerine yönelik saldırı ihbarı yapıldı. İstanbul polisi, olayın yaşandığı yere yakın bir noktada Esenler Karabayır mahallesinde çok geniş kapsamlı Narkotik ve asayiş operasyonu yapıyordu. Saldırı ihbarı üzerine çoğu polis, o noktaya yöneldi.

  Esenler'de polise saldırı iddiası İZLE

  POLİS VE GAZETECİLERE TAŞLI SALDIRI

  Tuna Mahallesi'ndeki uygulamalar sırasında mahalleli bir grup, polisler ile gazetecilere taşlı saldırıda bulundu. İki gazeteci, taş isabet etmesi sonucu hafif yaralandı.

  Bazı görgü tanıkları olay yerinde art arda silah sesleri duyduğunu belirtirken bunun uygulamadan kaçan şüphelilere yönelik polisin silah kullanmasından kaynaklandığı belirtiliyor. Olayın polise direkt bir saldırı değil içinde şüphelinin bulunduğu otomobilin polis uygulamasından kaçması sonrasında yaşandığı belirtiliyor.

  500 POLİSLE OPERASYON

  Esenler'de, yaklaşık 500 polisin katılımıyla asayiş ve Narkotik suçlarına yönelik geniş çaplı operasyon gerçekleştiriliyor. Esenler'deki operasyon kapsamında baskın ve aramalar, Tuna Mahallesi merkezli olmak üzere ilçe genelinde yapılıyor.

  Asayiş Şube Müdürlüğü'nün koordinesinde yürütülen operasyona, Çevik Kuvvet, Özel Harekat, Narkotik ve Güven Timleri şube müdürlüklerinin yanı sıra Yunus timleri ile Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de destek veriyor.

  Esenler de polise saldırı iddiası İZLE #2

  Operasyon kapsamında çok sayıda ev ve iş yerinde detaylı aramalar yapıldığı öğrenildi. Baskın yapılan bölgelerde rutin asayiş denetimleri de gerçekleştiriliyor. Giriş-çıkışları kontrol altına alınan sokaklardaki kişilerin üst araması ve GBT sorgulaması yapılıyor. Araçlar da kontrolden geçiriliyor. Metruk binalar, Narkotik ve diğer suçlar açısından aranıyor.


  Görüş Bildir