Euro
10.1447
0.3%
Dolar
8.6393
-0.15%
Altın
491.8
-0.03%
Borsa
1.416
0.6%
Bitcoin
380.976
3.66%
16ºC
İstanbul
Çok bulutlu 16 C

  Eşinden boşanınca sevinçten tatlı dağıttı

  8 ay süren dava sonunda eşinden boşanan Cavit Aydınarslan sevinçten tatlı dağıttı
  • 13.04.2012 - 11:21
  Eşinden boşanınca sevinçten tatlı dağıttı

   

  Eşinden boşanınca sevinçten tatlı dağıttı #1

  Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde, 8 ay süren dava sonunda eşinden boşanan Cavit Aydınarslan, kutlama yapmak için mahalleliye 15 kilogram tulumba tatlısı dağıttı.

  Bentbaşı Mahallesi'nde oturan emekli trafik polisi Cavit Aydınarslan, 32 yıllık eşi vefat edince, bir arkadaşının taviyesi üzerine Serap Aksoy ile evlendi.

  İlk günlerde iyi giden evliliğinin çekilmez hale geldiğini iddia eden Aydınarslan, boşanmak için dava açtı. 8 ay süren dava sonunda Aydınarslan, eşinden boşandı.

  'RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN'

  Boşanmasını kutlamak isteyen Aydınarslan, kurduğu masanın önüne 'Beni bu hale getirenler şeytanından bulsun. Kurtuldum ya rabbime şükürler olsun' yazılı tabela koyarak, 15 kilogram tulumba tatlısını mahalleliye dağıttı.

  'ADAKTA BULUNMUŞTUM'

  Cavit Aydınarslan, ilk günlerde iyi giden evliğinin son aylarında çekilmez hale geldiğini belirterek şunları anlattı: "2.5 yıl süren evliliğim süresince 6 ay evde kalan karım, 2 yılı aralıklarla annesinin evinde geçirdi. Çekilmez hale gelen evliliği bitirmek için boşanma davası açtım. Ancak boşanmak istemiyordu. Fakat, dırdırları çekilmez hale gelince ve evliliğin bir ömür boyu sürmesinin imkansız olduğunu anlayınca boşanma kararımdan vazgeçmedim. 'Boşanmam gerçekleşirse mahalleye tatlı ikram edeceğim' diye de adakta bulunmuştum. 8 ay süren dava sonunda boşanma kararını duyunca sevincinden 'Oh be dünya varmış' dedim. Adağımı yerine getirdiğim için de çok mutluyum."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir