Euro
10.2709
0.01%
Dolar
8.4554
-0.55%
Altın
501.15
0.37%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
400.618
-4.34%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C

  Eşine doğum günü hediyesi olarak anaokulu yaptırdı

  Bursalı iş adamı Mustafa Demiralay, eşi Kübra Demiralay için doğum günü hediyesi olarak Rize’de ismini taşıyan bir anaokulu yaptırdı.
  • 18.05.2016 - 17:44
  Eşine doğum günü hediyesi olarak anaokulu yaptırdı

  İş adamı Mustafa Demiralay, eşi Kübra Demiralay’a ilginç bir doğum günü sürprizi hazırladı. Demiralay, ünlü sanatçı Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Derneği ile bağlantıya geçerek dernek tarafından organize edilen Rize’nin Ardeşen İlçesi’ndeki anaokulunun inşaatını üstlendi. Okula da eşi Kübra Demiralay’ın ismini verdi. İş adamı doğum günü sürprizi için eşini Karadeniz turu bahanesi ile Rize’ye getirdi. Kübra Demiralay açılış alanına gelip okulun tabelasında adını görünce hayatının en ilginç sürprizlerinden birisi ile karşılaştı.

  Eşine doğum günü hediyesi olarak anaokulu yaptırdı #1

  AÇILIŞA GÜLBEN ERGEN DE KATILDI

  Okulun açılış törenine Gülben Ergen, Rize Valisi Ersin Yazıcı ve çok sayıda kişi katıldı. Tören alanına gelen Ergen, hayranlarının yoğun ilgisi ile ezilme tehlikesi yaşadı. Törende Anaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan halk oyunları gösterisi ilgi ile izlendi. Ergen çocukların oyununu cep telefonu ile görüntüleyerek uzun süre alkış tutarak onlara eşlik etti. Ergen burada yaptığı konuşmada, hayırsever iş adamının diğer erkeklere de örnek olması gerektiğini belirterek, “Türkiye’de böyle erkeklere çokça ihtiyaç var” dedi.

  Eşine doğum günü hediyesi olarak anaokulu yaptırdı #2

  RİZE VALİSİ: "DİĞER ERKEKLERE ÖRNEK OLSUN"

  Rize Valisi Ersin Yazıcı ise konuşmasında, İş adamı Mustafa Demiralay’ın eşine hazırladığı sürprizin ekonomik durumu müsait olan diğer erkeklere de örnek olmasını dileyerek bu şekilde benzer kurumların sayısının arttırılabileceğine dikkat çekerek teşekkür etti. Ardından Yazıcı, Ergen ve Demiralay’a teşekkür plaketleri takdim etti. Gülben Ergen hayranlarının oluşturduğu izdiham yüzünden tören alınından ayrılmakta da güçlük çekti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir