Petrol
113.81
1.95%
Euro
17.5214
-0.09%
Dolar
16.811
-0.09%
Altın
978.12
0.04%
Borsa
2406
-1.55%
Bitcoin
333.826
2.62%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Eşini terkeden kadın evin çatısını da götürdü

  Adana'da eşini terk eden bir kadın, giderken ailesinin yaptırdığı evin çatısını ve pencerelerini de götürdü.
  • 03.07.2013 - 05:18
  Eşini terkeden kadın evin çatısını da götürdü

  Eşini terkeden kadın evin çatısını da götürdü #1

  Olay, geçen hafta merkez Yüreğir ilçesi Bahçelievler Mahallesi 1370 Sokak 12 numaralı evde meydana geldi. Kesinleşmiş 4 yıl hapis cezası nedeniyle cezaevine giren belediye işçisi 40 yaşındaki Şahin İdem, Denetimli Serbestlik Yasası'ndan faydalanarak bir süre önce çıktı.

  TARTIŞTIĞI EŞİNDEN BÖYLE AYRILDI

  Bahçelievler Mahallesi Muhtarlığı'nda kamu görevi yapmaya başladı. İddiaya göre bu süre içinde tartıştığı 34 yaşındaki eşi Fatma İdem, ilk eşinden olan çocuklarını alıp diğer 2 çocuğunu ise eşine bırakarak kendi ailesinin evine gitti. Bu arada yakınlarını da göndererek eşi ile oturduğu ancak kendisinin yaptırdığını iddia ettiği evin prefabrik çatısı ve PVC pencerelerini söktürdü. Ancak Denetimli Serbestlik Yasası nedeniyle muhtarlıkta mecburi görev yaparak cezasını çeken Şahin İdem, tekrar cezaevine dönmemek için evin çatısının sökülmesine müdahale edemedi.

  "EŞİM BENİ TERKEDERKEN EVİN ÇATISINI DA ALDI"

  Eşinin ailesinin evdeki bazı eşyaları da alıp götürdüğünü iddia eden Şahin İdem, sokakta kaldığını söyledi. Eşinden olan 2 çocuğunu koruyucu aileye vereceğini belirten İdem, "Eşim beni terk etti. Daha sonra ağabeylerini göndererek oturduğumuz evin çatısını pencerelerini söktürdü. Polisi aradım, kimse müdahale etmedi. Eşyaların bir bölümünü de alıp götürdüler. Cezam yanmasın diye kimseye müdahale edemedim. 5 ve 8 yaşındaki 2 oğlumla ortada kaldım. Şimdi onları koruyucu aileye vereceğim. En kısa zamanda kendimi toplayacağım. Ancak devletimizden ve yardımseverlerden evimin çatısını yaptırmak için yardım istiyorum" dedi.

  Eşini terkeden kadın evin çatısını da götürdü


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir