Petrol
85.76
1.05%
Euro
17.7942
0.59%
Dolar
18.5275
0.43%
Altın
975.96
1.04%
Borsa
3231
-1.07%
Bitcoin
357.468
-5.19%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C

  Eski eşinden ünlü diş hekimine tecavüz suçlaması

  Doç. Dr. E.N.Ö. boşandığı eşi ünlü diş hekimi Prof. Dr İ.H.Ö.’yü kendisine tecavüz etmekle suçladı.
  • 24.06.2012 - 09:51
  Eski eşinden ünlü diş hekimine tecavüz suçlaması

  Eski eşinden ünlü diş hekimine tecavüz suçlaması #1

  İstanbul'daki bir devlet hastanesinde görevli Doç. Dr. E.N.Ö (46), geçtiğimiz 5 Ocak'ta İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na başvurarak eski eşi ünlü diş hekimi Prof. Dr. İ.H.Ö.'den (48) şikayetçi oldu.

  "BAŞ EDEMEYİNCE ONA TESLİM OLDUM"

  Doç. E.N.Ö., avukatı Fetih Ahmet Alparslan aracılığıyla savcılığa sunduğu şikayet dilekçesinde, şu iddiaları dile getirdi: "Eski eşim nafakayı elden getirmek istediğini söyledi. Sabah 06.30 gibi çocuğumuzu okula gönderdik. Daha sonra aramızda tartışma çıktı. Tartışmanın nedeni İ.H.Ö'nün bana elle ve sözle cinsel tacizde bulunmasıydı. Cinsel ilişki teklifini reddettim. Bunun mümkün olmadığını söyleyince, 'Evin taksidini, oğlumuzun okul parasını ben ödüyorum. Eğer eve istediğim gibi girip çıkmama izin vermezsen, bana kadınlık yapmazsan, seni de çocuğu da açlıktan öldürürüm' diyerek bana fiziksel şiddet uyguladı. Bir yandan da beni öpmeye çalışarak, cinsel tacizde bulundu. Direnmem üzerine, kanser tedavisi gördüğüm yüz ve boyun bölgeme tokat ve kafa attı. Bağırmamı engellemek için de ağzımı burnumu elleriyle kapatıp, yere yatırdı. Bu şekilde beni etkisiz hale getirdi. Çaresiz kalınca kendimi bırakarak ona teslim oldum."

  "BAŞINA NE ÇORAPLAR ÖRECEĞİM"

  Soruşturma kapsamında ifadesi alınan şüpheli Prof. İ.H.Ö. ise hakkındaki iddiaları reddederek "Kendisine maddi olarak yardımda bulunuyordum. Yardımı kesince bana bu tür ithamlarda bulunmaya başladı. 'Neden bunları yaptın' diye sorunca 'Canın çok mu yandı? Kariyerine uymadı mı hakim, savcı karşısına çıkmak?' dedi ve telefonu kapattı. Daha sonra da mail atarak, 'Başına daha ne çoraplar öreceğim' tehdidinde bulundu" dedi.

  Ünlü diş hekimi İ.H.Ö. "Eski eşim kendisine parasal yardımı kestiğim için bana iftira atıyor" dedi. Doç.Dr, E.N.Ö ise "Tecavüzden önce beni dövdü" diye konuştu. (Vatan)


  Görüş Bildir