Euro
10.1264
-0.34%
Dolar
8.6305
-0.39%
Altın
488.45
-0.64%
Borsa
1.402
0.7%
Bitcoin
374.317
-4.79%
22ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 22 C

  Evli kızını ve birlikte yakaladığı sevgilisini öldürdü

  Adana'da yaşayan Mehmet Öngüç, evli kızı Rabia Kızılkaya ile birlikte yakaladığı sevgilisi Velit Güzel'i av tüfeğiyle öldürdü.
  • 08.01.2016 - 17:00
  Evli kızını ve birlikte yakaladığı sevgilisini öldürdü

  Rabia Kızılkaya (19) 14 yaşındayken ailesinin isteği üzerine halasının oğlu Şehmuz Kızılkaya ile nikahsız olarak birlikte yaşamaya başladı. Dört yıl hayatlarına bu şekilde devam eden Kızılkaya çifti 13 ay önce Rabia Kızılkaya'nın 18 yaşını doldurmasının ardından resmi nikah da kıydı. Ancak çocuk sahibi olamadıkları için karı-koca arasında sık sık tartışma çıkmaya başladı.

  Evli kızını ve birlikte yakaladığı sevgilisini öldürdü #1

  Mehmet Öngüç (solda), kızı Rabia Kızılkaya ile birlikte yakaladığı sevgilisi Velit Güzel'i öldürdü.

  EVLİ KIZINI SEVGİLİSİYLE YAKALAYINCA ÖLDÜRDÜ

  Rabia Kızılkaya, bir hafta önce baba evine dönerek "Ben artık boşanmak istiyorum, dayanacak gücüm kalmadı. Anlaşamıyoruz, kocamı sevmiyorum" dedi. Baba Mehmet Öngüç (45) kızını evine kabul etti. Mehmet Öngüç dün gece 03.00 sıralarında duyduğu sesle uyandı. Evine hırsız girdiğini düşünen Öngüç, av tüfeğini alıp evinin kapısını açıtığında kızı Rabia Kızılkaya'yı apartmanın merdivenlerinde sevgilisi Velit Güzel (23) ile yan yana gördü. Öfkelenen baba kızını ve sevgilisini vurarak öldürdü.

  Çifte cinayetin ardından Velit Güzel'in yakınları Mehmet Öngüç'ü linç etmek istedi. Yaralan Mehmet Öngüç polis tarafından son anda linçten kurtarıldı.

  "HIRSIZ SANDIM"

  Baba Mehmet Övünç, "Sesi duyunca hırsız olabileceğini düşünerek kontrol etmek için dışarı çıktım. Bu sırada biri üzerime atladı. Kendimi korumak için tetiğe bastım. Silah patlayınca karanlıkta çığlıklar duydum, bunun üzerine tekrar ateş ettim. Eşim Azize geldi, lambayı yakınca yerde yatanlardan birinin kızım Rabia olduğunu gördüm" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir