Euro
10.1721
0.31%
Dolar
8.6797
0.38%
Altın
488.15
0.03%
Borsa
1.419
0%
Bitcoin
400.998
-3.33%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C
  Fatih Portakal'ı, Trump sinirlendirdi

  Fatih Portakal'ı, Trump sinirlendirdi

  Trump'ın Türkiye'ye karşı savurduğu tehditler üzerine sinirlenen Fatih Portakal, canlı yayında sert açıklamalarda bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 07.10.2019 - 19:54

  Türkiye, Fırat'ın doğusundaki terör örgütlerine karşı sınır güvenliğini sağlamak ve Suriyeli mültecilerin evlerine dönmelerini sağlamak için operasyon başlatacak.

  Türkiye'nin bu kararı almasından sonra ABD Başkanı Donald Trump, ilk olarak olumlu sinayaller verirken, son olarak yaptığı açıklamalarda Türkiye'ye küstahça tehditler savurdu.

  Trump'ın tehditleri, ana haber bültenlerinin başlamasına eş zamanlı olarak meydana geldi. Fox Tv Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Trump'ın bu açıklamalarına canlı yayında ateş püskürdü.

  Portakal'dan Trump'a: Elinden geleni ardına koyma VİDEO


  "BİZ BÜYÜK BİR DEVLETİZ"

  Portakal, Trump'ın küstah açıklamalarına şöyle yanıt verdi:

  "Elinizden geleni ardınıza koymayın. Böyle ego patlaması yaşayan birine de bir şey söylemek lazım. Türkiye gibi bir ülkenin geçmişte nasıl imparatorluklar kurduğundan, şimdi Türkiye Cumhuriyeti'nin nasıl bugünlere geldiğinden haberi yok. Büyük devlet olabilirsiniz ama şimdi emperyalist bir devletsiniz ve biz de büyük bir devletiz.

  Bu bölgenin en önemli devletiyiz. Millet olarak tek yumruk olduğumuzda da neler başardığımızı, bu ülkenin insanları olarak geçmişte gösterdik. "

  Fatih Portakal ı, Trump sinirlendirdi #1

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir