Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
291.650
5.71%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 25 C

  Fatih'te bir kadın iki yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü İZLE

  İstanbul Fatih'te kedi ve köpeklere musallat olan, onlara işkence yapan esrarengiz kadın önceki gece 2 yavru kediyi acımasızca tekmeleyip, başlarını ezerek öldürdü.
  • 12.08.2014 - 12:16
  Fatih'te bir kadın iki yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü İZLE

  Fatih te bir kadın iki yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü İZLE #1

  Fatih'te bir kadın 2 yavru kediyi önce defalarca tekmeledi; sonra da ayaklarının altına alıp sokak ortasında öldürdü. İnsanın kanını donduran görüntüler güvenlik kamera kayıtlarına saniye saniye yansıdı.

  Fatih'te bir kadın iki yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü İZLE

  MAHALLEDEKİ SERİ HAYVAN ÖLÜMLERİ

  Olay, art arda yaşanan hayvan ölümlerinin peşine düşen mahallelinin çabasıyla ortaya çıktı. Esrarengiz giyimli bir kişinin sokakta gördüğü hayvanlara işkence yaparak öldürdüğünü gördüğünü söyleyenlerin sayısı arttı. Önceki gün, aynı bölgede iki kedi yavrusunun ölüsü bulundu.

  KAMERA EŞİNE ENDER RASTLANIR VAHŞETİ KAYDETTİ

  Başlarının ezik olduğu görülen kedi yavrularının nasıl öldüğünü soruşturan mahalleli, olayın yaşandığı yerdeki kameraların varlığını fark etti. Kamera kayıtları izlenince inanılması zor vahşet ortaya çıktı.

  Kayıtlar geçtiğimiz pazar gününe ait. Saat 03.00 sıraları. Kadın mı erkek mi olduğu anlaşılmayan tuhaf giyimli bir kişi anne kedi ve yavrularına işkence yapıyor. Yaşanan vahşeti anlatacak kelime yok.

  ANNE KEDİ YAVRULARINI KURTARMAK İÇİN SALDIRDI

  Bir ara anne kedinin yavrularını tekmeleyen kişiye son bir hamleyle saldırışı var ki, bu çaba insanın gözünü yaşartıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir